"Kombinovaná" pečicí trouba Mora VT22

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

"Kombinovaná" pečicí trouba Mora VT22

#1 Příspěvek od Jodr »

Zdravím,
při nastavování času po výpadku el. se na displeji v pětivteřinových intervalech začal objevovat nápis PLAY. Čekal jsem, že bude třeba video, ale nic. Čas normálně běží, střídání času a nápisu mě vytáčí. "Pán hlavný" co ovládá funkce trouby je Motorola MC908 o kterých nemám po zkušenostech z jiných aplikací valné mínění, mimoto při přehřátí displeje a tedy i procesoru, se trouba ohlásí přerušovaným rychlým pípáním, které nejde vypnout jinak než shozením jističe. Trouba je obecně takový "dáreček". Má něco jak dotykový displej na ovládání (podsvětlované optické senzory), když za provozu potřebujete něco na funcích změnit, potřebujete plechové prsty, bať je "dotyková" skleněná deska docela rozpálená. Konstruktéra by měli nakopat do k... Chápu, že každá rada drahá, jen poznámka s čím se můžete setkat.
Přílohy
VT22 MCU HC908.jpg
Mora VT22  snímek displeje b.jpg
Mora VT22  snímek displeje a.jpg
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Je to nejaky DEMO mod - ovladanie sice funguje, ale pecenie nie:
https://pecici-trouby.heureka.cz/mora-v ... ka/243718/

Uživatelský avatar
Jodr
Příspěvky: 1357
Registrován: 20 led 2008, 01:00
Bydliště: na vejminku

#3 Příspěvek od Jodr »

rnbw píše:Je to nejaky DEMO mod...
Díky za reakci.
No, musel jsem si užít svou chvilku ve "dvoraně slávy", kde jsem byl nějakou dobu v rámci rodiny za blbce, když jsem se snažil na troubě nastavit čas. Obdivuhodné je, že návod k obsluze nic neříká. Nastavit a zkontrolovat troubu zda topí, netopí mě nenapadlo, ale shodit jistič ano. Osvědčená to rutina pro znovu oživení digitální techniky zabrala, rnbw byl jsi rychlejší :D
Jen blbec se učí svými chybami opakovaně....

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“