Vysvetlenie poruchovosti NAND K9GAG08U0E v D55XX/D57XX TV

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#106 Příspěvek od fogovic »

martin980 píše:Svoju Nand mám stiahnutú. Ak by bol niekto v blízkosti, radšej by som to riešil stretnutím.
do 50 km je daleko ? co sa tyka stretnutia neni problem, len nepocitaj s tym ze mi budes kukat na ruky, respektive ze dostanes navod ako na to. podas, pockas za dverami, zaplatis, dostanes

Uživatelský avatar
martin980
Příspěvky: 73
Registrován: 23 led 2012, 01:00

#107 Příspěvek od martin980 »

50 km neni veľa, ale ja sa to chcem aj naučiť, a keď budem pred dverami mi asi moc nepomôže. Tak to idem skúsiť sám.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#108 Příspěvek od otakarv »

Otázka na fogovic-a, Ty opravdu žiješ na Slovensku? V jiném vlákně jsi mi napsal že z celých Kysúc Ti vozí televízory na opravu.
fogovic píše:do 50 km je daleko ? co sa tyka stretnutia neni problem
Máš ve svém profilu uvedeno "Bydliště: Pičín", zprvu jsem to nebral vážně ale jen tak z legrace mě napadlo to vložit do google map a ejhle, ono ten Tvůj Pičín existuje ale v Česku. :wink:
Jenomže on je ten Pičín ode mě vzdálený 462 km tak to z těch naších Kysúc by měli Ti Tvojí zákazníci k Tobě tak trochu od ruky. :wink:

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#109 Příspěvek od workhard »

Pičín, Kozomín, Řiťka, skvěle složená kytka... Pamětníci znají :lol:
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#110 Příspěvek od fogovic »

martin980 píše:50 km neni veľa, ale ja sa to chcem aj naučiť, a keď budem pred dverami mi asi moc nepomôže.
koli jednej pamati do svojho tv sa to ucit nemusis ? alebo to planujes robit komercne ? v tom pripade ti musi byt kokotno, ziadat od niekoho co je za rohom aby ta to ucil .
to aky blbec by si vychovaval konkurenciu ?

ale nebudem na teba az taky zly.. podla predchadzajucich sprav ma cinske rt809h a na tom to neurobis.. myslim tym neocistis od bb a neskorigujes ecc a pochybujem ze si niekedy kupis koli par dozivajucim d5500 beeproga2 za liter

Tak to idem skúsiť sám.
jj, this is best way..


@otakarv

áno a áno ..

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“