Nádobky pro stříkací pistoli

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Nádobky pro stříkací pistoli

#1 Příspěvek od Celeron »

Vážení, neviděl jste někdo v Česku někoho prodávat tenhle set nádobek k stříkacím pistolím? https://www.aliexpress.com/item/1005003634393592.html Na rejžáka čekat nemůžu.
Konkrétně 165ml.
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Zkus oslovit nějakou autolakovnu, myslím že na to je ofiko dodavatel, u kterýho se tohle příslušenství ke stříkacím pistolím kupuje ve velkoobchodním režimu. Viděl jsem to v bejvalým džobu "teplo domova", ve kterým už čtvrtým rokem úspěšně nejsem. Od koho to tenkrát nakupovali ale netuším, stejně jako netuším, jestli ti budou ochotní jednu škatuli střelit jako maloodběrateli, i když na ně vyrukuješ s (č)íčem ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#3 Příspěvek od passion »

Toto majú azda v každej predajni farby-laky.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

V Bydžově je firemní prodejna Balakom a v Chlumci je firemní Barvy/Laky, tedy prodávají hlavně jejich výrobky. Ani v jedný to nikdy neviděli.
Když to mají všude, proč nedáš odkaz?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#5 Příspěvek od Zaky »

Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#6 Příspěvek od Celeron »

Díky Zaky za odkazy. Ten první je to co hledám. Vůbec mě nenapadlo to hledat v Auto Kelly, měl jsem ho zafixovanej jen jako náhradní díly a spotřebku pro auta.
Ten 3M PPS systém je velkoobchodní balení za pěknej ranec, to bych nespotřeboval ani do konce života. Mě by bohatě stačilo 20 ks, co nabízí na Alíku.
V menším balení tam maj Norton Starter Kit ale 750ml nádobka, to je moc velkej objem.
K tomu ještě závitovej adaptér na pistoli za tisícovku. Asi si nechám zajít chuť a budu to dělat postaru i s tou pakárnou kolem čištění nádobek pistolí, hlavně závitu pod víčkem a v pistoli.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
varok
Příspěvky: 642
Registrován: 23 pro 2007, 01:00

#7 Příspěvek od varok »

V takových prodejnách to mít nebudou. Většinou prodejny kde míchají autolaky, kde i prodávají stříkací pistole apod. I tak jsou tyhle skládací nádobky hodně drahé. Klasickou koupíte řekněme okolo 200,- kč tuhle jsem viděl snad nejlevnější kolem 500-600,-kč.

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“