Zapnutí telefonu

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kenav
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2006, 01:00

#16 Příspěvek od kenav »

Cizí manipulace vyloučena.Hlaska Telefon omezen dalším stiskem se objeví okno a text zadejte kod pro omezení a nej lze napsat jen čisla

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#17 Příspěvek od josef_novak »

Musíš pro to něco udělat, hlavně zkontroluj IMEI číslo, jak ti radí. Také vyzkoušej SIM v jiném telefonu, pokud je možnost.
Tady https://www.hardreset.info/cs/devices/n ... 6300/kody/ jsou i jiné kódy jako např.
#pw+1234567890+1# Ukazuje, zda má SIM omezení

Uživatelský avatar
kenav
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2006, 01:00

#18 Příspěvek od kenav »

Tak po vyndani SIM telefon normálně nastartuje a vyjma volání vše ok.SIM v jiném telefonu normálně ok.Mam stejný telefon a simku z něj se obávám použít abych nepřišel o kontakty S tím IME to nějak nechápu.Ma mě přijít nový tel tak uvidim

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od Michal22 »

Tak ještě jednou - zapni telefon bez SIM a zadej na klávesnici *#06#.
Musí se ti na displeji objevit IMEI (patnáctimístné číslo, mělo by začínat číslicí 3).
Pokud se ti neobjeví, nebo to bude 15 nul, tak je problém docela jasný.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
kenav
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2006, 01:00

#20 Příspěvek od kenav »

Tak IMEI JE OK Bez simky telefon funguje,zadáno tovární nastavení což proběhlo.Po vložení simky, vybráno ze třech kusů problém trvá,v jiném telefonu je simka ok

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#21 Příspěvek od Michal22 »

Tak potom tam fakt došlo k nesmyslnému bloknutí na nějakou síť.
Buď je to síť 00101 (testovací), nebo byl telefon původně z dovozu a blokovaný na nějakého operátora (svého času mi rukama prošlo hóóódně telefonů od Tesco Mobile UK, které se po odbloku prodávaly jako čisté 8O ), a tenhle zámek se z neznámého důvodu opět aktivoval.
Kdybys měl nějaký nástroj pro práci s Nokia telefony (stačí Phoenix s crackem a USB kabel), tak bys to dokázal načíst a diagnostikovat.

Každopádně bych telefon asi raději použil jako dárce orgánů (píšeš, že máš druhý stejný), protože to tak nějak zavání chyceným obvodem RAP (minule jsem omylem napsal MAD, ten se zde nepoužíval).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
kenav
Příspěvky: 51
Registrován: 31 pro 2006, 01:00

#22 Příspěvek od kenav »

Mám v tom trochu víc jasno anyni bych položil dotaz jinak např Jak odblokovat telefon který je uzamcen bezpeč.kodem při spuštění.Tento kod tam ale nikdy nikdo nedal nikdy při zapínání nebyl třeba prostě tam se stalo něco v SW.Takze z telefonu mám radio,kalendář atd

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“