Protiatomový kryt pod Helsinkami

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#16 Příspěvek od fredis »

:aplause: :aplause:
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#17 Příspěvek od Mysteri »

Yarda1 píše: Jen mne napadlo, jestli to je připravené pro okamžité použití nebo jestli by bylo potřeba nejdřív vyklidit parkoviště, kavárny, vypustit bazén... a jak dlouho by trvalo než by to připravené bylo...
Tiež som to videl. Mám dojem, že tam spomenuli 2-3 dni, nie som si však istý, ale viac, ako 2 týždne to isto nebolo. Mám však dojem, že šlo o tie dni. Chcelo by to pozrieť v archíve, mňa to z SK nechce pustiť...

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od PotPalo »

Kde čo? Skúsim cez proxy, len napíš adresu kde ťa to nepustí.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#19 Příspěvek od Mysteri »

Teraz som skúsil ich stránku https://cnn.iprima.cz/ a náhodne vybrané veci mi idú. Teraz ide o to, nájsť tu reportáž v archíve.. ,,dvorak" píše, že to videl 15.5. večer. Ja som to videl (časť) ráno v stredu, niekedy medzi 7:30 a 11:00 (sorry, mal som poobednú a tak som doma prepínal medzi kanálmi.... :lol: )
P.S. Tak som teraz vygooglil podobné: https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3284 ... -v-podzemi
Mimochodom, v ČR, to ako dopadlo? : https://www.topky.sk/cl/11/1328723/V-Ce ... miliardy--

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od PotPalo »

Viete si predstaviť ten poatómový svet, keď prežijú a z bunkrov vylezú iba títo exoti? :wand:
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od workhard »

Jednoduché, chcípnou hlady, protože nebude nikdo, kdo by na ně dělal.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#22 Příspěvek od Mysteri »

Však sú už o tom mnohé Holloúdne filmy.... Mimochodom, tie ,,vírusové" sme si nedávno odžili, a zistili sme, že záchrana je v nedohľadne, oproti hrdinom z filmov, teraz nasledujú tie ,,atómové", radšej však budem, ak ich predbehnú tie ,,Stargate".... 8-) Avšak, o ani nie 10 rokov nás čaká opäť jeden baľšoj meteorit, ktorý nás v týchto dňoch minul už druhý krát medzi Mesiacom a Zemou a trajektória je vždy bližšia k našej Taurii.... :?

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#23 Příspěvek od Yarda1 »

Dotaz: Co mám dělat, když uvidím padat atomovou bombu?
Odpověď: Postavte se na nějaké vyvýšené místo a pozorně se dívejte, protože nic podobného už v životě neuvidíte.

Výňatek z klasika:
...
“Myslíte to vážně, pane,” otázal se tichým šepotem, jímž dosáhl, že hospoda rázem ztichla, “že bude konec světa?”
“Ano.”
“Dneska odpoledne?”
Ford se vzpamatoval. Byl zase ve formě.
“Ano,” řekl zvesela. “Odhaduji to na míň než dvě minuty.”
Barmanovi se nechtělo věřit, že vede takovýhle hovor, ale pocitu, který zakusil před chvílí, přece také nemohl uvěřit.
“A nemůžeme s tím něco udělat?” zeptal se.
“Ne, to ne.” Ford si ládoval burské oříšky do kapsy.
Kdosi ve ztichlém baru se chraptivě zasmál, co že to všichni blbnou.
Muž vedle Forda už byl notně zhulákaný. Očima se šplhal vzhůru k Fordovi.
“Myslel jsem, že až bude konec světa, máme si lehnout na zem nebo si dát papírovej pytlík na hlavu nebo tak něco.”
“Jestli chcete, tak jo,” odvětil Ford nevzrušeně.
“Aspoň nám to říkali na vojně,” dodal muž a jeho oči se vydaly na dlouhou zpáteční pouť k panáku whisky.
“A pomůže to?” zajímal se barman.
“Ne.” Ford mu věnoval přátelský úsměv. “Promiňte, už musím jít.” Mávl rukou na pozdrav a vyšel ven.
...
BTW: Ten výňatek jsem musel upravit, protože slovo b u r á k y zřejmě patří k zakázaným :P
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#24 Příspěvek od p32 »

Jo, u toho přímého pohledu to zůstávalo i na vojně. Lepší vidět, být informovaný a rychle zemřít než se trápit půl roku v bunkru a zemřít hlady. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“