TomTom - Čekání na platný signál GPS...

O přijímačích satelitních i pozemních navigačních služeb

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#46 Příspěvek od Celeron »

hafca píše:Nestraš, bootloader vrátit jde. Jen se to musí umět. :D Dělal jsem to několikrát. A nebylo to kvůli mrtvole, ale zkouškám, který bude nejlepší.
No na starým TomTom fóru, odkud jsem před 10 lety čerpal vše kolem léčení, před bootloaderem důrazně varovali. Já to dělal jen jednou aby One XL uměl žrát i větší SDHC harty, původní uměl jen 2G nebo 4G SD a ty už před dávnou dobou zmizely z trhu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od hafca »

Jo, to bylo v době, kdy se to neumělo a nebyly upravené bootloadery na opravu. A co si tak matně vzpomínám, tak nevím o nikom, kdo by si navigaci umrtvil právě bootloaderem. I když to neznamená, že by to nešlo.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#48 Příspěvek od Celeron »

forbidden píše: Tak jsi podlehl? Já to podle toho návodu, co jsi mi kdysi poslal, furt udržuju při životě, ale já měl lehce novější model.
U mě byl problém s RAM. Ty máš 32 a nebo dokonce 64 MB? Já měl jen 16. S ní nešel nahrát navcore, co uměl přetečení. Se starým navcore nešel cas, chytal jen 3, maximálně 4 družice, takže jsem jezdil lesem nebo barákama a nejvíc mě namíchlo, když jsem jel od Ekkara mě neznámou cestou různejma řitěma do Perníkova a TT parchant za celou cestu nedokázal chytit počet družic aby začal navigovat. Tak jsem s ním švihnul do kouta.
Jiní s TT dopadli hůř, těm po dubnovým přetečení nešel vůbec.
Jestli máš chuť si s tím mým pohrát, klidně ti ho pošlu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od forbidden »

Já mám už 64 MB RAM. Tím víc nechápu, proč mi zařízli podporu, když je to stále technicky způsobilý a nový mapy fungují dále.
TT nech v koutě, nebo pro někoho jinýho, není čas. :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#50 Příspěvek od Celeron »

Protože podporu maj stanovenou na 10 let. :roll: Já ji mám dokonce zaplacenou ale za tu akční cenu, no neber to....
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Navigace“