Zákaz přetáčení reklam

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#46 Příspěvek od stanimir »

U toho Netflixu má být proložená reklamou levnější cenová varianta.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#47 Příspěvek od termit256 »

Cos napsal zni jako marketingovy vyplod netflixu. Realita ma byt pry takova, ze za soucasne ceny dostanes reklamu, za sledovani bez reklam si budes muset priplatit.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#48 Příspěvek od EKKAR »

To ale nic nezmění na tom, že s reklamou to bude levnější než bez reklamy - nikdo totiž netvrdí, že to s reklamou bude levnější než je to teď. Takže zdánlivý slovíčkaření, ale nekalá praktika to není. Oni přeci neslibujou zlevnění - ale říkají, že s reklamou bude cena nižší než bez reklam. A v tom nekecají. Bohužel.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jak říká Pohlreich, vždycky je lepší lžíce medu, než kýbl hov@n. Kdyby se změnil přístup k reklamám jako takovým, aby byly vtipný a nebyly agresivní, tak by vůbec nemuseli pořádat tyhle manévry. Ale já jim napovídat nebudu, stejně to nepochopí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#50 Příspěvek od kokun »

Zákaz přetáčení reklam na Primě platí už měsíc. Jak si s ním poradili operátoři?
Od začátku června televize Prima začala omezovat přetáčení reklam v IPTV a v televizních aplikacích. Přinášíme přehled, jak si s tím operátoři poradili.
...
Z komentářů:
bez přezdívky
Platím si IPTV mimo jiné i proto, abych se zbavil všudypřítomné reklamy. Pokud se reklamy zbavit nejde, prostě jsem všechny stanice programové skupiny Primy přestal sledovat. Ona to zase tak velká tragédie není, bez programů Primy se klidně obejdu.
A postupuji tedy přesně podle zákonů trhu - pokud neco nechci, tak to nekoupím. A o Primě to nyní platí na 100 procent.
Myslím si, že takových diváků, jako já, bude mnohem víc.

bez přezdívky
Prima pro mne přestala existovat ... naprostý souhlas ... všechny stanice Primy zmizely z mé programové nabídky na IPTV T-Mobile ...

bez přezdívky
mám to stejně. Bude zajímavé sledovat, o kolik jim poklesne sledovanost. Na každého jako jsem já jsou tu totiž ještě třeba mí rodiče, kteří pasivně schroustnou i reklamu.
...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#51 Příspěvek od Artaban001 »

Mě Prima s tím celým svým ansáblem vůbec nechybí - a je zajímavý, že když se dívám na National geografic z archívu (t-mobile TV), tak tam kolikrát chybí reklamy úplně. Na Primu jsem se pořádně nedíval nikdy. A na filmy mám Webshare a nebo netflix

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#52 Příspěvek od EKKAR »

Že vás tady ještě baví ty ftákopysky nenažraný ještě řešit, já bych se na ně vyexkrementoval komplet, ať se i s reklamou jdou šťouchnout do Brusele ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#53 Příspěvek od milosak »

Mě ser- pokud si kliknu na seznamu, centrumu na nějaký článek a otevře se pouze
text a link na twiter, proč tam dement- nejsou schopný dát fotografii rovnou ?? To jsou
takový žebráci a nemohou bez nich existovat ?? Takže klikám ihned zpět :D

Twitry Fejsbůky nepodporuju 8-)

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#54 Příspěvek od piCZus »

Proč by se měly chovat jako charita, abys hned viděl všechno.
Ve všem lítají prachy, chceš to vidět, tak klikni a my ti zobrazíme taky reklamu.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak jsem tomu sledovanitv.cz udělal reklamu, načež jsem ve spamu objevil dotazník spokojenosti, který měl 21 stran. Chtěl jsem vyhovět, ale už druhá stránka překvapila hromadou zatrhávací "puntíků" s tím, že jestli chci uložit rozpracovanou práci, tak se mám přihlásit na Google.

Takže jsem místo toho raději napsal odpověď, že na ten jejich formulář potřebuju půl dne dovolené a jestli je to opravdu baví vyrábět takovou byrokracii. Odpověď přišla okamžitě v mailu.

Žádnou větu ani zprávu jsem nevynechal, je to "as is"...

Prostě tričko ani prémium nevyhraju. Automat jako vždy.

Vážený uživateli,

děkujeme Vám, že jste kontaktovali naši zákaznickou podporu a tímto potvrzujeme přijetí Vašeho emailu.

Na Vaši zprávu odpovíme v nejkratším možném termínu.

---------------

Váš požadavek - Re: POZOR! Poslední šance získat Premium na 6 měsíců zdarma 🎁 - byl uzavřen.

Doufáme, že požadavek byl vyřešen k Vaší spokojenosti. Pokud máte pocit, že požadavek být uzavřen neměl, nebo pokud požadavek nebyl vyřešen, můžete odpovědět na tento email.

S pozdravem,
Tým podpory SledovaniTV.cz
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#56 Příspěvek od Celeron »

Já nevím, proč vás to přetáčení tak rajcuje. :roll: Každá TV má přeci možnost připojit nějaký záznamový médium. A pokud bych měl opravdu pocit, že bez konkrétního programu nemůžu žít, tak si to nahraju a rychloposuvem ty reklamy přejedu, na lepších strojích rovnou vymažu.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#57 Příspěvek od EKKAR »

Nejlepší likvidátor nevyžádanýho reklamního vysílání jsou štípačky na kabel ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#58 Příspěvek od DedVseved »

Ono se rychle zvykne na týdenní až měsíční záznam celého programu, kdy vůbec nemusím dopředu myslet na nahrání pořadu.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#59 Příspěvek od ZdenekHQ »

Přesně tak. Já si v noci chci zkouknout zpětně pár pořadů, většinou stejně jen části, jako je Mástršéf, Ano šéfe a podobný a nemám čas čekat 7 minut, než se přehrajou ty nesmysly. Kradu tam myšlenky. :)

Online se na TV prakticky nedívám, jen jako kulisa, takže ji spíš poslouchám. Zajímavý filmy si stáhnu za 10 minut na flešku, to taky nemusím řešit reklamu. Nakonec CSFILM jede jen s reklamou mezi pořady a vlastně mně taky stačí.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#60 Příspěvek od Crifodo »

EKKAR píše:Nejlepší likvidátor nevyžádanýho reklamního vysílání jsou štípačky na kabel ...
Proč tak radikálně. Stačí prostě přepnout na nějakej ten A/V vstup a zobrazovač krmit z bezraklamního zdroje jako stažené .mkv .mp4 soubory nebo sáhnout do DVDtéky. V mém případě jakožto starý konzervy se celkem kryje případná absence nových titulů, o který mám silný nezájem.
Štípačky bych nechal na pokoji, když už bych chtěl někdy z morbidních důvodů vidět současnost :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“