Výluka TV Barrandov?

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

dvorak píše:Co se týká toho povinného ručení - je z něho hrazeno i odškodné osobám, které se mnou cestovaly při mnou zaviněné nehodě , bez ohledu zda jsou či nejsou rodinnými příslušníky. Konkrétně se jedná o bolestné,ztráta na výdělku a pod. - obdoba náhrad poskytovaných při pracovním úrazu.
Znám to bohužel z vlastní zkušenosti.
To je sice pravda, ale pořád jen do maximální částky 35 mega za jednu událost - bráno jako zákonem nameldovanej DOLNÍ LIMIT u nejlacinějších pojistek. Pokud si chceš pojistit vyšší plnění, aby se případný oběti nehojily na tobě, ale zamázla to pojišťovna, musíš na pojistným přitlačit - bez rozdílu u všech pojišťoven. A to jsou ty "prošustrovaný peníze", na který poukazuje reklamovanej "agent s povolením srovnávat". Oni skutečně nabízejí levnější sazby pojistek, v tom nelžou - ale ZAMLČUJOU TU PRAVDU, ŽE TÍM ZÁROVEŇ ROSTOU RIZIKA POVINNOSTI UHRADIT ŠKODY PŘESAHUJÍCÍ POJISTNĚJ LIMIT. Z tohohle pohledu já osobně si radši pojistím limity 70 až 100 mega, protože vím, kolik si účtujou zdravotní pojišťovny za léčbu zraněnejch z nehod - taky k tomu mám vlastnokůžní zkušenost, nevím jestli naštěstí nebo naneštěstí, ale byl jsem zraněnej při nehodě, kterou zavinil někdo jinej a vím, kolik účtovala zdravotní pojišťovna viníkovi - protože se to zmiňovalo u soudu. Celková částka za 5 neděl špitálu a 2 operace v trvání 7,5 hodiny pod celotělovou narkózou plus několikaměsíční rehabilitace a rekonvalescence byla víc jak dvě a půl mega jenom za lékařský úkony - a to jsem měl "jenom" komplikovaně zlámanou hnátu, otřes mozku a polámaný kůstky v záprstí. Pak si představte případný náhrady za těžší úrazy s horšíma a hlavně doživotníma následkama, například úrazový amputace nebo takový věci, jako mentální postižení následkem úrazu mozku z nehody - a zdaleka se vyhnete minimalistickýmu povku ... I tady totiž platí, že dobrý zboží nepotřebuje reklamu, zato šmejdy je potřeba lidem vnucovat furt ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#17 Příspěvek od dvorak »

Já to nerozporuju, plnění je samozřejmě jen do výše pojistné částky. Moje zkušenost je již z r. 1999, kdy ty náhrady byly směšné - hodnora 1 bodu bolestného byla 30 Kč, dnes je 250 Kč....
Za tříměsíční léčení manželky po nehodě včetně převozu do nemocnice vrtulníkem naúčtovali pojišťovně zhruba půl mega.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#18 Příspěvek od dvorak »

dvorak píše:Já to nerozporuju, plnění je samozřejmě jen do výše pojistné částky. Moje zkušenost je již z r. 1999, kdy ty náhrady byly směšné - hodnota 1 bodu bolestného byla 30 Kč, dnes je 250 Kč....
Za tříměsíční léčení manželky po nehodě včetně převozu do nemocnice vrtulníkem naúčtovali pojišťovně zhruba půl mega.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hubert_79 »

EKKAR píše:...špalek...
Nějak nejsi ve formě, chybí ti tam Brusel a ten špalek máš nějakej KRÁTKEJ.
--
A fňukání, že televize nemají vlastní tvorbu zábavných pořadů? No... Že by někomu chybělo Televarieté na sto a jeden způsob nebo Silvestry s Menšíkem a podobně? Koukat na to je asi takové, jako dělat čaj ze stokrát vylouhovaného pytlíku.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#20 Příspěvek od dvorak »

A koukat na ty trapné a pořád stejné, předem sehrané americké formáty je v pořádku ?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#21 Příspěvek od EKKAR »

Stačí na ty exkrementály jednoduše vůbec nekoukat. Muziku s pustím z cd, elpíčka nebo empétrosky, případně z TyTrubky. Film si sosnu nebo jdu do kina. Na co se mám nervovat nad nenažraností a 🤐 provozovatelů česky mluvících TV???
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“