Hledám kdo by vyrobil modul pro stahování střechy cabrioletu

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
majkl75
Příspěvky: 3
Registrován: 09 bře 2021, 01:00

Hledám kdo by vyrobil modul pro stahování střechy cabrioletu

#1 Příspěvek od majkl75 »

Dobrý den,
dovolím si vás oslovit zadli je možné zadat poptávku na modul pro stahování střechy u vozu cabriolet Chrysler Sebring JR z roku 2002.
Rád bych stahoval nejlépe skrze originál dálkové ovládání střechu a stím související okna atd.
Takový modul existuje pro jiná vozidla ale pro mé vozidlo jsem ho nenašel.
Sice jsem viděl video na youtube konkrétně pro můj vůz avšak autor videa mi neodpověděl jak nebo skrze má realizováno.

Popíšu hrubou představu.
Pravděpodobně vložit modul jako mezi kus před manuální spínač střechy s tím aby byl zároveň zachováno manuální stav přepínače.

Spínač má 3 polohy směrem dopředu stahne 4 okna zruba o 5 cm dolů.

První poloha dozadu - stáhne okno o 5cm a otevírá střechu
Druhá poloha dozadu - stahuje střechu a zároveň sjíždí okna

Při zavírání přesně opačně.

Střecha je aretovaná manuálně tzn. nejdříve se musí ručně odjistit "háky" tam není žádná elektronika, která by hlídala zda je střecha zajištěná nebo není..
Vím že si na to budu muset dávat pozor ale s tím bych neměl žádný problém.

Zasílám odkaz na fotografie spínače.
https://photos.app.goo.gl/5AjJhDJUQaCN2KVH6

Děkuji za eventuální pomoc.
Michal Kladno

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

majkl75 píše:Dobrý den,
dovolím si vás oslovit zadli je možné zadat poptávku na modul pro stahování střechy u vozu cabriolet Chrysler Sebring JR z roku 2002.
Rád bych stahoval nejlépe skrze originál dálkové ovládání střechu a stím související okna atd.
...
blá blá blá
Spínač má 3 polohy směrem dopředu stahne 4 okna zruba o 5 cm dolů.
První poloha dozadu - stáhne okno o 5cm a otevírá střechu
Druhá poloha dozadu - stahuje střechu a zároveň sjíždí okna
Při zavírání přesně opačně.
...
Děkuji za eventuální pomoc.
Michal Kladno
Kecáš.
Ten spínač má 4, slovem ČTYŘI polohy.
První je NULOVÁ = KLIDOVÁ, ve který se nic neděje.
DRUHÁ je řekněme ta dopředu, kdy se jen pootevřou všechny okna.
TŘETÍ je ta tebou definovaná jako "první dozadu", kdy se částečně stáhnou okna a otevře střecha, ČTVRTÁ je tvoje "druhá dozadu", která stahuje okna i střchu nadoraz.
Teď se optám na doplňující otázku - TEN SPÍNAČ SE SÁM VRACÍ, NEBO ZŮSTÁVÁ PO UVOLNĚNÍ PRSTU V POLOZE, DO KTERÝ JSI HO PŘEPNUL?
Pro případnou tvorbu "černý skříňky" je důležitej TENHLE OBRÁZEK, na kterým je náhradní schéma spínače a kde jsou i popsaný ty 4 polohy přepínače. Pravděpodobně to nepůjde origo dálkovým, ale nějakým komerčně dostupným DO s pár miniaturníma relátkama podle potřeby spojujícíma odpory na příslušný vývody by se to mělo dát realizovat.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#3 Příspěvek od samec »

Zbastliť sa to dá vcelku jednoducho. Len je otázne, či to niekomu neodkusí hlavu. Hľadal by som autorizovanú firmu, ktorá má na to bezpečné homologizované riešenie.

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od elnovy »

jsem ti poslal v soukrome zprave jak na to aby ti to neurazilo hlavu ani cokoliv jiného a bylo to homologizované a hlavne bezpečné
el.návrhář HW a SW a DPS

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“