K-vdsl modem

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

K-vdsl modem

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Jestli někomu zavazí plně funkční vdsl modem nabídněte . děkuji

Uživatelský avatar
teufel
Příspěvky: 355
Registrován: 09 úno 2017, 01:00
Bydliště: Na dohled od Spolany

#2 Příspěvek od teufel »

Ano, zbyl mi tu po O2 internetu. Je nový, nepoužitý. Když mi původní odešel, nechal jsem si ho vyměnit a mezitím jsem zjistil, že O2 tzv. 5G internet funguje i bez něho. Kyslíky jsem před prázdninami zrušil, zbyl mi tu modem od ZTE a také "5G" anténa (Ve skutečnosti to bylo nějaké vytuněné LTE.) Problém je, že jsem z Neratovic. 1500 Kč + poštovné?
Přílohy
vdsl3.jpg
vdsl2.jpg
vdsl1.jpg

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Behemot »

za 1500, no tpč to je masakr teda :D

já jako sem furt eště nedal ty svoje různý modely, repasovaný, měsíce provozem zkoušený a se zárukou do prodeje, že beztak bude každej kroutit držku za nějakejch 600 bez daně, a von takovou ránu :D

mám tu jeden ZyXel VMG1312-B30B, na kterým zrovna už zase rok běžím, je to VDSL2 a tady to ukazovalo s novým DSLAMem, dyž to technik při zavádění služby zkoušel, prej maximálku 100/50, takže dyž budeš blízko, můžeš si tam pustit i nějakou tu vyšší rychlost

jestli ho chceš, dej vědět - zrepasuju si další, co leží přede mnou už zas pár měsíců (rovnou ho konečně přesunu blíž k sobě přes RJ-45 spojky a uvolním si tím jedno APčko), tak za pár dní by byl, možno?

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“