Fabia 1.2 HTP rok výroby 2011

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Fabia 1.2 HTP rok výroby 2011

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
To není můj okruh zájmu, ale potřebuji vědět funkci všech ovládacích tlačítek na palubní desce díky

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#2 Příspěvek od nekmil »

Nebuď líný a najdi si to na netu. Buď je to v PDF nebo na stránkách Škodovky jsou i manuály přesně podle VIN :D

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

no dobrý :? Já do aut jsem nikdy nebyl a na jakých stránkách říkáš škodováckých stránkách jsou k mání manuály ? díky

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Milý Markoni, zkus to bezdrátově na tomto fóru.
Mají tam návody pro všechny tři generace Fabií.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#5 Příspěvek od nekmil »


Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od markoni »

Já v tom tápu dal jsem v tom odkazu VIN kód a nesouhlasí ten model ta palubní deska ,jsem s toho zmaten to protože jak píši nikdy jsem se o auta nezajímal 8O díky

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#7 Příspěvek od pepik9 »

Tak nezadávej VIN, vyber model a rok výroby. Copak jsi na netu první den?

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od markoni »

Jsou tam dvě možnosti na výběr jde o to jestli FABIA II nebo FABIA I :?: fakt jsem se o auta v životě nezajímal :? díky

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Jestli to je výroba 2011, tak už to je dvojková a dokonce po faceliftu. Jedničková skončila na podzim 2006 a facelift dvojkový byl 2010. Ty ovládače jsou ale zhruba od roku 2003 všecky stejný, u páček pod volantem ještě záleží na druhu displeje v přístrojovým štítu. Může a nemusí tam bejt tempomat, je tam i jedno poloskrytý tlačítko, kterým se ovládají nebo vyvolávají další skrytý funkce. Nejlepší je zajet do servisu nebo autosalůnu a udělat ze sebe hlupáka, ať ti to vysvětlí a ukážou oni - koneckonců jsou tady od toho ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od markoni »

Už jsem zas tady tak tedy brácha si koupil v bazaru toto auto a (doposud jezdil felícii ) dostal knihu psanou německy a protože jak jsem psal mě auta vůbec "nepoznamenaly" ani nic mě neříkají tak plaveme v tom oba.Já vím že je to ostuda :oops: díky

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Ježkovy voči, v čem plavete? Fábie není raketoplán, tak zkrátka vyzkoušejte co který ovladač dělá nebo nedělá.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#12 Příspěvek od josef_novak »

Co když troj-hmatem vyvolá destrukční sekvenci?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#13 Příspěvek od EKKAR »

markoni píše:Už jsem zas tady tak tedy brácha si koupil v bazaru toto auto a (doposud jezdil felícii ) dostal knihu psanou německy a protože jak jsem psal mě auta vůbec "nepoznamenaly" ani nic mě neříkají tak plaveme v tom oba.Já vím že je to ostuda :oops: díky
Vem foťák nebo telefon s foťákem (ó hrůzo, von někdo ještě dneska může používat founa bez foťáku !!! :-D :-D ) a vyfoť palubovku. Celou, i se střední konzolou a klidně i s přihrádkou před spolujezdcem. Nevejde se ti to do jednoho obrázku, tak klidně na 5x nebo i na víc kousků. Fotky dej sem jako přílohu, nebo mi je pošli do mailu (co mám dole v profilu), já ti je popíšu a pošlu zpátky, případně ti do mailu pošlu nějaký pdfka, který jsem někde postahoval. V roce 2011 už totiž byly poměrně dost rozdílný výbavový stupně a bylo možný najít v ovládacích prvcích i dost podstatně odlišný auta.
Já sám mám roomstera 2008, kromě toho jezdím fábule a ochcáfky doslova od jejich prvních typů až po ty skoro poslední. Kokodáqům, enyjáqům a podobnejm hajlzláqům se zatím úspěšně vyhejbám.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Hubert_79 »

josef_novak píše:destrukční sekvenci?
Nebo metamorfózu Fábie -> Pokojstr :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#15 Příspěvek od EKKAR »

Hubertusi, ty jseš přeci qoqot jak rampa - a blbej jak daleko vidíš. Radši reaguj na to, čemu rozumíš víc, než koza raketoplánu. Pokud někdo v životě neseděl v koncernovým autě modernějším než z půlky 90.let a takovej se klidně může najít, protože tehdá už bylo možný se i při několikanásobným nákupu vyhnout koncernovejm výrobkům - například formou nákupu japonce, korejce, taloše, žabožrouta nebo i amérikána - to všecko bylo v tý době už normálně dostupný, pokud měl člověk dostatek oběživa - a dalo se to koupit i v dobách pozdějších, pokud byl jednou člověk spokojenej, k nákupu koncernovky ho nic nenutilo. Posmívat se za to někomu umí jedině osoba skutečně duševně zabržděná na ýkvé tykve ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“