Tak nám sebrali pøídavky na dítì - trapný

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

K volbám už taky nepůjdu - protože moje volba by byla jedině stisknout/nestisknout spoušť. Potom, co jsem do té pixly vhodil hlas pro jistou stranu a její (i mým hlasem) zvolení VOLOVÉ pak během volebního období obrátili a začali prosazovat názory, proti kterým vedli celou předvolební kampaň... Jak říkám - dal bych jim na výběr - buď sud, nebo traverzu... Přitom až příliš dobře vím, že i kdybychom je odstranili všechny, odkudsi se vynoří desetinásobek dalších a budou nás oblbovat dál. Je to jak v tom citátu: "...vstanou noví bojovníci..." - akorát by se musel obměnit na "vstanou noví podvodníci". Sice jsem slyšel jednoho člověka tvrdit, že každá společnost má takovou vládu, jakou si zaslouží, ale takový svinstvo jsme si snad nezasloužili...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#17 Příspěvek od mtajovsky »

To je u nás dnes těžké, nějak se ozývat. Je ještě historicky krátce po převratu a nikdo neví zcela jistě, jak tady nastolit kapitalistický blahobyt. A tak když se někdo ozve nesouhlasně s politikou současné vlády, je hned pasován na komunistu, v lepším případě na línou socku, rudooranžovou chátru a tak dále.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#18 Příspěvek od Hejnicek »



Uživatelský avatar
vombat
Příspěvky: 744
Registrován: 18 srp 2005, 02:00
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od vombat »

To Ekkar: Každý dostane jen to, co si zaslouží. Tak jest psáno v moudrých knihách z dávných časů.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#20 Příspěvek od Radix »

Copak to je za moudré knihy? Hned bych běžel do knihovny, jestli je tam nemají.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od stepa »

No asi se shodneme na tom, ze jiz Hillem drive zminena defenestrace by se mela znovu obnovit...ja bych to primo uzakonil. BTW nebylo by lepsi, kdyby tady byl system jako ve Svycarsku, kde se vsechno rozhoduje referendem?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

Mně by se líbilo referendum soudruha Michaila Kalašnikova - jeho původní paragrafové znění AK-47 je už tak velmi účinné, nemluvě o novelizacích AK-45 nebo AK-74 (v ráži 5,45) :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#23 Příspěvek od kevin_mitnick »

Jo, jsem za zavedeni institutu verejne prospesne sebevrazdy. Treba by se nasel dobrovolnik, ktery by chtel skoncovat se zivotem a zaroven se stat narodnim hrdinou.

Takovy clovek by se opasan par kily plasteliny ze Semtina vydal treba do budovy senatu a pak uprostred salu zakricel "ve jmenu Ceskeho naroda" a zmacknul tlacitko...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#24 Příspěvek od EKKAR »

To by bylo pro ochranku moc jednoduchý ho zneškodnit, Kevine - opravdová vych*ávka je detonátor odjištěnej stiskem tlačítka, klidně i kódem (X-krát stisknout) - a teprve jeho PUŠTĚNÍM opravdu aktivovanej... Aspoň co já vím, takhle se ti mohamedánský pohani sichrujou proti včasnýmu zastřelení vojákama nebo agentama MOSSADu v Izraeli... Dokud to měli jen na zmáčknutí, včasná a dobře umístěná rána (třeba i lopatou...) znamenala záchranu okolí - tak to začali dělat na puštění předem stisknutýho spínače - a to je (bohužel pro židovskej stát) daleko spolehlivější...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Jirka »

Já bych řekl, že je vcelku jedno, koho si zvolíme. Stejně si ty 🤐 nahoře hrabou jen pro sebe, ať jsou z jakýkoliv partaje. A lidi maj za dojnou krávu, kterou musí co nejvíce vyždímat, momentálně jsou v kurzu "skryté daně" (DPH, poplatky ..).
*****

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#26 Příspěvek od RadekB »

No ono zvysit DPH na potraviny, leky, bydleni a vubec na to nejdulezitejsi o 4procenta je celoevropska rarita, zejmena ve srovnani prumernych platu. Holt jsu to 🤐, ale bohuzel jedina volba jsou ty volby, nic jineho. Bohuzel !

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#27 Příspěvek od kevin_mitnick »

Pokud by volby mohli neco zmenit, uz davno by je zrusili...

Jenomze volebni system je nastaven tak, ze i kdyby prislo k urnam 10% volicu, budou volby platne. Takze mam na vyber, zda volit to panoptikum stale stejnych ksichtu co si uz pomalu 18 let jen mezi sebou meni zidle, nebo nejit volit vubec. Protoze pokud budu volit nekoho, kdo neproleze pres 5% nebo nepujdu volit, je to nastejno. Muj hlas se rozpocita, 0,4% dostane zlodej, 0,3% svine, 0,2% arcisvine a 0,1% 🤐 ktere bych nevolil ani v gumovych rukavicich.

A pokud mam volit mezi Chorche bradavicnatym, Tupolankem, Buzikem a komunisty, budu volit radeji emigraci...

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#28 Příspěvek od mtajovsky »

Při všem tom nadávání bychom si měli uvědomit jedno: máme tady v podstatě období prvotní akumulace kapitálu. Sice mírně deformované zahraničními investory, ale co se domácího kapitálu týče, platí to. Myslíte, že v 17. a 18. století to byl v Evropě pro takový plebs jako my nějaký med? Jenže tehdy se moc ozývat nemohl, vládnoucí vrstvy by si to s ním rázně vyříkaly.

A kdo a kde hledá na Zemi všeobecnou spravedlnost? To asi chtěli naši dobře známí klasikové ML, ale kam to vedlo? Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Náš současný systém je v zájmu ekonomické výkonnosti ve své podstatě nespravedlivý. Stejně tak, jako je matička příroda nespravedlivá, když někomu dá IQ 130 a jinému 85. Ale tahle nespravedlnost jde v ruku v ruce s nejsilnějším motorem společenské ekonomiky - s touhou po bohatství a moci. Není činu bez touhy. A tak, ti silnější a chytřejší se derou po zádech hloupých davů nahoru, k moci a k penězům. Každý z toho davu vzhlíží vzhůru a chce se vydrat, ale jen málo je vyvolených. A to je ten hybatel, ten motor, který nás žene vpřed! Zatím nikdo lepší nevynalezl.

A proto buďte rádi, že jste rádi. Nadávejte, kritizujte, buďte zpětnou vazbou a brzdou proti zvrhnutí se společenského řádu v novodobé otrokářství. Ale uvědomte si, že ve všem tom příšerném hemžení na Zemi jste mezi 15% vyvolených, kteří se mohou každý den najíst, obléct, obout, mají teplo a mají čas a prostředky na takové zbytečnosti, jako je bastlení.

Uživatelský avatar
Milan121
Příspěvky: 716
Registrován: 07 pro 2005, 01:00

#29 Příspěvek od Milan121 »

Skromnost a ohleduplnost,to jsou dva faktory jež se lidstvu nedostává.Plně souhlasím že se všude plýtvá,můžeme si vzít jako vzorek zdravotnictví.Moc je nenavštěvuji,ale pár návštěv mi stačí k získání pohledu.Ano šetřit,vlastně ne šetřit ale hospodařit! a mít zodpovědnost a dokázat poukázat.Když chci mít jako doktor plat 80litrů tak musím taky dokázat říct jsi simulant,nebo jsi marod.Proč se veškerá zodpovědnost hází na toho pacienta,který ve většině případů ničemu nerozumí a je vystrašený co vlastně bude.Ale pravda jsou taky vykutálenci kteří toho využívají.
A z druhého soudku - ekologie,mám kamarádku která je do toho zažraná a já ji v tom obdivuji.Má vlastně pravdu.Někdo to dělat musí,Aspoň provokovat aby to těm znečisťovatelům jen tak neprocházelo.Jak zpívá Nohavica o tom Praotci Čechovi že byl chuj,že měl zajít dál abychom nemuseli topit.A vo tom to je.Ten hňup chce zvýšit daň na uhlí.A co mám dělat když u nás nic jiného na topení není?Mám předělávat topení na elektriku?na dřevo?plyn u nás není.Veškeré předělávaní mě bude stát tolik jak topivo na dva roky+to topivo.No 🤐 je to normální?jaké tržní hospodářství v tomto oboru,je přece jasný že topit musíme,je to společenský problém,tak se to musí řešit státně.Když dokáží brát daně tak ať dokáží i řešit tyto problémy a nenechávají to na hospodaření jednotlivých obcí,které na takové záležitosti ani nemají.Toto mě chlapi ale sere.
Ale jinak souhlasím s předchozím příspěvkem že šlechta je potřeba.Ale šlechta! ne mrzká lůza s tučnými konty jež hýbe světem.
Tak jsem se vykecal a jdu chrnět.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#30 Příspěvek od Hejnicek »

Vèera jsem koukal na volbu prezidenta s otevøenou hubou. Taky trapný a hodnì. Nejvíc mì rozesmálo, jak Paroubek mával tou rozmazanou fotkou ve slídì s dùkazem komplotu poslancù z konkurenèní strany. Asi jejich poslanci tomu zhroucenému vyhrožovali pøímo smrtí, když nebude volit Klause. Jistá poslankynì zas dostala výhružnou SMS! Byla taky na zhroucení. No, nezávidím jim to zodpovìdnou práci, které tolik obìtují.
Je vidìt, že pravda a láska koneènì zvítìzila nad lží a nenávistí.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“