Kamera + nahrávání

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#31 Příspěvek od robo »

To scorpions-cz : není 0,5A u PoE injektoru trochu málo ?

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#32 Příspěvek od scorpions-cz »

Je to 24W , běžně mi na tom jedna kamera chodí spolehlivě

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od robo »

Tak jsem koupil CP Plus. Jó to už je kamera, to se musí nechat. Přiblížení slušný, denní skvělé, ostré, noční pohled taky ujde. V nastavení samotného obrazu, ostrost, kontrast..... bohaté nastavení k obrazu svému. Co bych vytknul tak ten návod co se dá stáhnout pod tou kamerou. Za ty peníze by to někdo mohl zaktualizovat. IP Finder který může být k prvotnímu nastavení potřeba vypadá škaredě jinak než v tom průvodci. Link který má navést na tu app je taky z jiné galaxie. Že by mohl byt ten návod trochu podrobnější k jednotlivým nastavením, kde to žiješ, to si hledej jinde. Jaký sw je dobré použít z našeho webu, to je podobný. Neprodávají jen tu jednu kameru. Kamera je v defaultu přednastavena na síť která nekorespondovala s moji vnitřní ip adresou. Takže prvně podle návodu přes IP Finder změnit tu defaultní na moji vnitřní síť. Zkoušeno několikrát a nechtělo se to přepsat, stále tam byla ta defaultní a mohl jsem třeba skočit pod vlak tak by to bylo marný. Nakonec jsem změnil v routeru na rozsah kamery, po připojení kamery jsem v ní změnil ip adresu na moji vnitřní, poté zpět v routeru nahodil tu moji původní a pak jsem byl tam kde jsem chtěl být. Nechtěl jsem měnit ip v routeru. I ta blbá čína kamera má u aplikace pro mobil nějaký návod jak ji v apce rozchodit. U CP Plus nikoliv. Nakonec scorpions-cz ji zná tak třeba k tomu taky něco napíše. Nějak jsem se s tím popral a už funguji i mimo vnitřní síť včetně apky pro mobil.
scorpions-cz: Díky za tip, se povedl. Pokud by ses podělil s nastavením, co změnit že je důležité tak sem s tím. Dík.
Edit: Tak musím svůj příspěvek poupravit. Návod jak nastavit kameru je a i sw je na webu k dispozici. Vlevo nahoře ke stažení a tam si najít potřebné záležitosti. Nicméně by bylo fajn mít link na vše potřebné-dva soubory, přímo u výrobku. Na člověka co to dělá pomalu poprvé, web výrobce kamery znám jen z objednávky a orientace v hw dané kamery i sw podobně, by bylo skvělé že by se mohl ihned vrhnout do nastavení a nemusel zkoumat co vlasně koupil a který sw použít . Ale to je jen menší problémek.

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“