Zákaz přetáčení reklam

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#61 Příspěvek od ZdenekHQ »

Co to na té Primě zase vymysleli? Mimochodem, chystá se zase nějaká "aktualizace", to jsem zvědavej, co to bude.

Dal jsem si technickou, pustil Pohlreicha ze záznamu, zavřel oči a samozřejmě mě probudila až reklama. Ale žádnej odpočet ze sedmi minut, ale čas skákal mezi 20s a 50s pořád dokolečka. To má být nějaké zmatení nepřítele?

Mně je líto toho Zdendy, že když vidím Primu, tak má prostě smůlu. Online mně v TV reklamy nevadí, ale pokud sleduju záznam, chci si pustit jen to, co je zajímavý.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 402
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#62 Příspěvek od dracekvo »

No, taky mě to přeáčení na O2 TV nakrklo. Byl to jeden z důvodů proč jsem to pořídil. Já tedy TV nesleduju, takže je mi to úplně jedno. Ale koupil jsem to našim, když šli do důchodu.

Stálo mě to s netem a TV asi 850 měsíc. Vzhledem k tomu, že na baráku moc nejsem a O2 teď zdražilo, tak jsem se podíval do ceníků.

Zjistil jsem, že základní programy nyní dávají k internetu zdarma. Takže jsem internet přepnul z 50 na 20mbps a TV zrušil úplně s tím, že tam bude nabídka jen ta zdarma. Oni stejně na ty další programy moc nekoukali.

Takže díky zdražení jsem se o to začal zajímat a místo 850,- před zdražením jim budu po zdražení platit 300,-. Fakt na mě vydělali :-D

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#63 Příspěvek od DedVseved »

Když sleduji TV přes STB a začne reklama, tak stačí tlačítky na ovladači skočit na pořad vzad + vpřed a znovu mám 60s na přetáčení. Je to samozřejmě něco navíc, ale proti sledování reklamy, to zabere zlomek času. Filmy nesleduji a většinou to jsou pořady s jedním reklamním blokem, což se dá. Na webu si můžu přeskakovat kam chci i po uplynutí 60s a to je určitě chyba. Můj ISP to má implantované od SledovaniTV, ale na svých serverech.
Možná něco z toho bude chtít Prima řešit.

Uživatelský avatar
Jenyk
Příspěvky: 57
Registrován: 25 led 2015, 01:00

#64 Příspěvek od Jenyk »

Chtěl jsem si na Primě pustit Autosalon. Nešly přeskočit ani reklamy na začátku, tak nebyl ani Autosalon, ani Prima. Je fůra jiných zajímavých programů. Nevíte, nedělá na Primě někdo z časů SPT Telecom? Připomnělo mi to Bessela Koka. Tohle je přístup přesně v jeho duchu.

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“