WiFi redukce mikro SD na SD

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

Já nevím jak ty, ale já tam tu češtinu mám furt. Jednalo se jen o to, že si to tam mohou nastavit i druzí. Buď tu angličtinu nebo češtinu. Horší by snad byly jen odkazy, kde by bylo vše v sypaném čaji a pokud to nemá někdo automaticky přepínané na ten jazyk, který tam chce mít, tak má aspoň zajištěnou zábavu. :lol:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#17 Příspěvek od Hill »

Termite, nechat tam natvrdo angličtinu, to by nebyla slušnost, ale otrava.

Za slušnost bych pokládal možnost volby, v jakém jazyku tomu budu rozumět nejlíp. A věř mi, že angličtinu si vyberu teprve, když v nabídce není některý jiný z jazyků, které ovládám lépe.
Uživatelů, kterým polština nejen, že nevadí, ale někdy si uvědomí až za chvíli, že čtou polsky, tu pár desítek, a možná stovek, máme. Asi tak, jako běžně neřešíme, jestli čteme v češtině, nebo ve slovenčině, mnozí další takto neřeší polštinu, němčinu, sasštinu, maďarštinu... a nakonec ani tu angličtinu, co se dá dělat...

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

Ty s češtinou jsou nejlepší .

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Habesan »

Hill píše:nechat tam natvrdo angličtinu, to by nebyla slušnost, ale otrava.
Tak bych to jestě upravil:
Ono to vypadá, že když se použije http://www.aliexpress.com, tak se zachovají relativně rozumná nastavení, moýná uložená při dřívější návštěvě.
Pokud tam někdo nechá například "fr.aliexpress.com", tak je u mě vůl, protože já francouzsky neumím.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#20 Příspěvek od BOBOBO »

S tímto souhlas . Již jsem se musel pár termitů engliš naučit a tak mi to vyhovuje ... Naštěstí existuje překladač .

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#21 Příspěvek od doktor365 »

Mně to skočilo do češtiny.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#22 Příspěvek od termit256 »

Hill píše:Termite, nechat tam natvrdo angličtinu, to by nebyla slušnost, ale otrava.

Za slušnost bych pokládal možnost volby, v jakém jazyku tomu budu rozumět nejlíp. A věř mi, že angličtinu si vyberu teprve, když v nabídce není některý jiný z jazyků, které ovládám lépe.
Uživatelů, kterým polština nejen, že nevadí, ale někdy si uvědomí až za chvíli, že čtou polsky, tu pár desítek, a možná stovek, máme. Asi tak, jako běžně neřešíme, jestli čteme v češtině, nebo ve slovenčině, mnozí další takto neřeší polštinu, němčinu, sasštinu, maďarštinu... a nakonec ani tu angličtinu, co se dá dělat...
Slusnost je nechat tam takovy jazyk jaky tam kdo ma nastaveny a nemenit mu ho na polstinu ci cokoliv jineho. Je to jen k nasrani a vetsina lidi se pak vykasle dotycnemu cokoliv radit.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#23 Příspěvek od BOBOBO »

Tak nemáš .com .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“