Toshiba SD-250E

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

Toshiba SD-250E

#1 Příspěvek od silio »

Čaute,mám na stole toto dvd,údajne si to zákazník spravil sám nejakou kombináciou tlačitiek.Chová sa to tak,že keď tam vložím dvd-čko,normálne ho načítava a potom vypíše,zlý región.Nevedel by niekto,ako navoliť správny región?
Díky

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#2 Příspěvek od cabernet »

Nazdar kamarát,

ja som to skúšal s tým nešťastným Thomsonom. Tam to bolo tak, že som dal vysunúť prázdny vozík, potom som mu dal povel na zasunutie a hneď potom som zatlačil a držal tlačidlo STOP na prístroji. potom mi nabehlo na displeji menu regiónov. Ovládačom volume sa potom dali meniť tie regióny.

M.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#3 Příspěvek od silio »

Čaves môj,díky za info,skúsim to,ale dnes sa mi už nechce.Každopádne dám vedieť či to fungovalo týmto spôsobom.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#4 Příspěvek od silio »

Tak týmto spôsobom to nefunguje :cry: ,nevie niekto poradiť?

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

#5 Příspěvek od LOYZA »

Pokud se v meníčku nedá nastavit ručně region, tak by mohlo být nebezpečí v tom, že tam třikrát někdo vložil DVDčko s jiným regionem a po čtvrté se to přepne na poslední načtený z DVD. Pak už prý není návratu, jak jsem se dočetl někde na netu. Možná jestli by pomohlo změnit/přehrát firmver, ale to tu jen odhaduji vzniklou situaci. Nikdy jsem toto nemusel řešit a je to zajímavé téma.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “