Odstranění přihlašovacího hesla správce ve Widovs XP Vyřešen

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

Odstranění přihlašovacího hesla správce ve Widovs XP Vyřešen

#1 Příspěvek od MiraSt »

Dobrý den. Nedaří sem mi v mém starém přenosném PC odstranit heslo poněvač kolonky kde bych to napsal jsou nefunkční. Poradíte jak se do toho dostat? Na netu jsem hledal návod, ale odkazovalo mě to na registry a stejně jsem nedocílíl výsledku.
Přílohy
Fotografie-1852 1.JPG
Naposledy upravil(a) MiraSt dne 21 lis 2022, 19:33, celkem upraveno 1 x.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#2 Příspěvek od BOBOBO »

Jsem pc lama , ale nějak si myslím , že to jde pro běžného smrtelníka jen při instalaci .

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#3 Příspěvek od Ivan_01 »

tento postup mi pomohol, či pomôže aj tebe, zaručiť neviem https://itaz.sk/itclanky/odblokovanie-windows-xp.html inak už len nejakým sw z boot usb

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#4 Příspěvek od nixdorf »

Ide to bársakými schopnými boot image, v minulosti ako Hiren's Boot CD, UBCD, dnes už aj ako bootovateľný flash disk., s XP neni problém, priamo sú na to utility z menu.
Horšie je už pri novších Win, ak je pozapínaný Secure Boot, Bitlocker a iné.

Ak si netrúfneš vytvoriť si vlastný bootovateľný usb kľúč, daj to nejakému ajťákovi, je to robota na pár minút

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#5 Příspěvek od petrfilipi »

Co má být výsledkem? Přihlašování bez hesla? Pokud ano, hledej "auto logon windows XP".

PF

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

MiraSt píše:kolonky kde bych to napsal jsou nefunkèní
To znamena co? Ten obrazok je uplne zbytocny, nevidiet na nom vobec nic.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#7 Příspěvek od MiraSt »

>>>Ivan 01<< Povedlo se. Podle pokynů v odkazu to nefungovalo. Pořád to heslo chtělo. Ale musel jsem ještě zajít do upřesnění>rozšířená správa uživatelských účtů>uživatelé>administrator>nastavit heslo>dvakrát potvrdit prázdné okýnka a je to hotovo. Pak jsem to zkusil znova už v ostrém běhu Win a funguje to i tam. Takže není nutné jít do nouzového režimu. Ve správě účtu jsou ty kolonky nefunkční jak jsem popisoval co potřebuju, ale... Nepotřebuju heslo. Důležité bylo >spustit "control userpassvords2" a tam provést změny. Takže mooc děkuju Ivanovi 01.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#8 Příspěvek od MiraSt »

rnbw píše:
MiraSt píše:kolonky kde bych to napsal jsou nefunkční
To znamena co? Ten obrazok je uplne zbytocny, nevidiet na nom vobec nic.
Už to mám vyřešené. Díky Ivanovi 01.
Měl jsem problém, že nešlo zrušit nebo změnit heslo. Do kolonek kde bych to všechno napsal nešlo psát. Nebyl tam blikající kurzor.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“