Aktivní feritová anténa pro AM příjem - vyrobí někdo ?

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#16 Příspěvek od Kremik »

Tak mu ji vyrob. Co ti brání? :wink:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše:Tazatel se prostě na EB, v rubrice poptávka služeb, zeptal zda mu někdo vyrobí anténu na AM a tohle viz výše je "bastlířská" odezva "vyvinutých" uži... no vlastně uživatelů.
Ano, tohle OT sem samozřejmě nepatří a ani netuším, co nutí tyhle uživatele to dělat. Třeba v nabídce zaměstnání to rovnou jako prevenci zamykám a promažu, pokud se tam něco podobnýho rozjede.

Já bych byl taky naštvanej, kdybych chtěl AM anténu a bylo mně doporučeno FM rádio.

No a elnovy si asi zaslouží moji pozornost...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#18 Příspěvek od termit256 »

Crifodo píše:No tak si ty "předpoklady" konečně strč doprdele a přestaň tu dělat cenovýho nebo motivačního kádrováka, ne? Protože to je věc tazatele a ne tvoje, jako už v jiných 50 případech.
Podle zadani chce mit hotovy a funkcni vyrobek a ja mu doprucil presne to co chce se zarukou ze to bude fungovat presne tak jak ma, kdyz uz se nenasel nikdo kdo by se do vyroby tohoto poustel, coz celkem chapu. Cim s mu pomohl tvym kibicovanim ty? Nebo by se ti libilo vic, kdybych napsal ze mu to vyrobim a preprodal to i s moji marzi? :-)

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#19 Příspěvek od Artaban001 »

Ještě se dělá jakýsi Tecsun PL365, který má taky jako příslušenství feritovou anténu - nejspíš jako dokupovatelný (jestli je aktívní, nebo pasívní nevím)

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#20 Příspěvek od Sandal »

ZdenekHQ píše: EB je stále stejná, vyvíjí se jen uživatelé.

Možná že už ani to ne. Je tady několik nerudných uživatelů kteří musí za každou cenu odpovědět na každý dotaz, ve smyslu "seš 🤐, a já vím všechno nejlíp" a srazit tazatele co nejdřív na kolena. Neporadí v podstatě nic, ale mínění mají o sobě vysoký, to jako jo. Proto sem už skoro ani nechodím.
Tím se nenavážím do kohokoliv z modů, adminů...ti mají akorát plné ruce práce hlídat, aby se fórum nezvrhlo v žumpu, díky některým uživatelům, za což moderátorům díky.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od elnovy »

vyrobit ti to mohu ale zase zde budou plivat hrabata a to mi za to nestojí

tak radeji si to kup za cenu rejže 3kg balení
:lol: :lol: :lol: :lol:
Kvalitní interní anténa pro rádio AM-FM do auta. Zařízení má zesilovač signálu a dlouhý kabel pro snadnou instalaci. Je napájen standardním 12V napětím z cigaretového zapalovače.Lepí se na okna.Specifikace: Délka antény: 28 cm Délka kabelu: 2,1 m Vstupní napětí: 12V Zesílení: FM 14dB AM-LW SW 18dB Barva: černá Balení: blistr

https://www.mall.cz/i/85553162/550/550

APT AK284 Anténa se zesilovačem AM / FM 12V // 109 cz

https://www.mall.cz/audio-prislusenstvi ... gKP0vD_BwE
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od elnovy »

akt AM
Přílohy
akt AM.jpg
el.návrhář HW a SW a DPS

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#23 Příspěvek od Crifodo »

termit256 píše: Podle zadani chce mit hotovy a funkcni vyrobek a ja mu doporucil presne to co chce
...
by se ti libilo vic, kdybych napsal ze mu to vyrobim a preprodal to i s moji marzi? :-)
Můj názor je takový, že k zadání chybí víc údajů, proč je ta přídavná anténa potřeba (protože kvalitní AM rádio většinou nepotřebuje přídavnou feritku, vyjma nějakých speciálních druhů příjmu, které právě by bylo potřeba specifikovat), takže doporučovat "obecnou" přídavnou anténu je předčasné.
Tvoje marže by se mi ani líbila ani nelíbila, otázka ceny nebo rentability a ostatní netechnické záležitosti je věc přesně a pouze zákazníka a dodavatele a absolutně nikoho dalšího, takže na rozdíl od některých jiných nemám potřebu do nějakých marží kafrat.

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od elnovy »

Přeprodeje a kecání a nic neporadit to nedělám nemám modrou krev hrabat ani
modrou přezdívku .
Jestli zadavatel chce doplnit tuto antenu AM s 18 dB zisku o zdroj a AM
prijimač mohu mu to za dohodnutou cenu vyrobit
muj email je
elnovy@email.cz
=======================
Rešit to tu už nechci je tu plno opozice asi z pětikoalice co všemu rozumí

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“