krabičky Atanasovský

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

krabičky Atanasovský

#1 Příspěvek od petula »

nevíte co se stalo s firmou Atanasovský? Vloni v létě roku 2021 jsem u nich ještě kupoval krabičky. Nyní jsem zjistil, že jejich weby www.krabicky.cz a www.plastovekrabicky.cz nefunguji.

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#2 Příspěvek od matahari »

https://www.krabicky-pro-elektroniku.cz

Od roku 2017 je vymazaný:
ANTONÍN ATANASOVSKÝ, dat. nar. 13. května 1966
K Boru 107/3, Darkovičky, 748 01 Hlučín
Den vzniku funkce: 24. června 2013
Den zániku funkce: 23. února 2017

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od petula »

volovina... vloni jsem od něj kupoval několik plastových krabiček a viděl jsem že přeprodává také dovezené z Německa a Anglie. Letos ale už nikde není ...

Pokud jde o vymazání v OR", velevážení, zde jsou moje zkušenosti:

Ldysi, až do roku 2009 jsem též v Česku podnikal. Pak jsem firmu zavřel z důlvodů bezmezné korupce, protože ať jsem přišel na jakýkoliv ouřad, všude šilhali, jestli jim něco dám. Takže jsem s tím "praštil", napsal jsem konec, oznámil jsem FÚ, že končím pro korupci v ČR. Vrátoil jsem ŽL. Starost pana ředitele FÚ byla: "a koho si teď budeme předvolávat?" :D
Jenže z OR mne nevymazsali, ačkoliv jsem vše řádně oznámil. V roce 2012 jsem byl v OR a dožadoval se výmazu. Pracovnice OR mi řekla: "když mi něco dáta, tak Vás vymažu". Šel jsem k předsedovi OR, k panu soudci. Mimo jiné, proto, že jsem našel hodně firem, které již dávno neexistují a stále jsou v OR. Našel jsem také organizační složku anglicklé firmy, která (ta orga. složka) vznikla v ČR 7 roků před založením mateřské firmy v Anglii. Ptal jsem se pana soudce na to, jak to je možné. Pan soudce se díval na výpisy z českého OR a z Anglie a pak povídal: "Heleďte, tady je takový bordel, že to nikdo nedá dohromady. Asi 80% zápisů je zatíženo vadou". Nabídl jsem mu, že když mne zaměstná, že v OR udělám pořádek, německý "Ordnung". Mám mnoholetý výcvik z Německa. Pan soiudce na to povídal: "Já Vám věřím, víte, ale ono to Ministerstvu (Spravedlnosti) takto vyhovuje". Co na to dodat.

Pak jserm šel na FÚ pro Prahu 1 ve Štěpánské ulicfi. Šel jsem za ředitelkou a ptal jsem se jí, proč nevymažou organizační složku oné anglické firmy, když ta org. složka vznikla 7 roků před vznikem mateřské firmy v Anglii. Ta org. složka má mimochodem upsaný kapitál 50 milionů britských liber. Je o tom ověřený zápis ve sbírce listin v OR :D . Paní ředitelka FÚ mne vzala za rameno, vyvedla ven z její kanceláře a povídala mi: Víte co, Vy jste tu nebyl, já nic neslyšela. Tu složku nemůžeme vymazat, i když nikdy nedodala žádné účetní výkazy. Ona má kapitál 50 milionů liber. Když ji nechám vymazat, pak někdo přijde a bude po mne chtít 50 milionů liber". Ta org. složka stále existuje.
Resumé: na český OR není žádné spolehnutí. Je to sbírka blbostí a slouží pro podvody, pro cinknutá výběrová řízení, kde neexistující firmy dělají "křoví".
Naposledy upravil(a) petula dne 04 pro 2022, 21:56, celkem upraveno 1 x.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#4 Příspěvek od termit256 »

Jak se ta firma jmenuje?
Jak se jmenuje ten soudce?
Jak se jmenuje ta reditelka FU?

Odpovědět

Zpět na „Součástky“