Plazma Tv OVP CTV 214

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#16 Příspěvek od mirosne »

Ďakujem,chodím sem občas,lebo nie je moc času a ešte sa venujem moderovaniu iného fóra. :agree:
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#17 Příspěvek od mirosne »

Dobrý deň všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2017.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2018 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#18 Příspěvek od mirosne »

Dobrý deň všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2018.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2019 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#19 Příspěvek od mirosne »

Dobrý deň všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2019.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2020 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#20 Příspěvek od mirosne »

Dobrý deň všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2020.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2021 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#21 Příspěvek od mirosne »

Dobrý večer všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2021.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2022 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#22 Příspěvek od mirosne »

Dobrý deň všetkým!Touto cestou by som chcel popriať všetkým veselé prežitie vianočných sviatkov a Silvestra 2022.Chcel by som za všetkých poďakovať za trpezlivosť vedeniu a skvelím moderátorom tohto perfektného fóra.Ďakujem všetkým za pekné pristupovanie k nám amatérom alebo laikom.Všetkým prajem do nového roku 2023 veľa zdravia,šťastia,lásky,hlavne veľa peňazí,čo najmenej úrazov el.prúdom a aby pribúdalo čo najviac opráv,nie tak ako ich ubúda s nárastom nových technológii.S pozdravom MIROSNE.
Pozdravujem Vás, Miro.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“