Zatuhnuté ,prilepené brzdové obloženie na felícii-čo s tým.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#16 Příspěvek od tiktak1953 »

Karel dik,, ten pin č1 hore je tenky a tie dva dole su hrube! Tzn.ze na nieco je ,zrejme ako si pisal.
Mixdorf napisal: vrchný kolík sa nezapájal a slúžil iba pre orientáciu koncovky.
Co sa mi ale hned nezdalo logicke ,zeby tam pre orientaciu ,zamenu kolikov, preto dali kovovy kolik!

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#17 Příspěvek od nixdorf »

Pravdepodobne sa bude jednať o takéto pánske huncútstvo. Inak asi zbytočné, keďže dať dole planžetu bola otázka 2 sekúnd, na následné umytie vodou, osušenie a namazanie už podľa chuti. Aspoň teda čo sa týka série 3, 3030s bola výrobcom označená ako vodeodolná na umývanie.

Ťikťak získal strojček z nejakého dôvodu bez adaptéra - ak je to preto, lebo už bol použitý, pre úplnosť dodám že mňa osobne začala tá kazeta šticovať po ani nie roku a to by stála nová 32S kazeta takmer polovicu ceny (40EUR) nového strojčeka...

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#18 Příspěvek od tiktak1953 »

Dal mi ho syn,lebo ho roky nepouzival,bez kabla ci adaptera.Nevie ani ci ho najde volakedy.Jasne ze ked sa ta planzeta prederie tak to sklbe.
Mam aj druhy Philips s vydratymi frezkami ktore stoja 40€.teraz mam velke vydavky zo zubami,pojdem na zakrok zo zubom a cystou,atd.Ziletkami sa vzdy nemozem holit za exzemi.Dik este raz,poradili ste co som potreboval.Auto je tiez OK!

nixdorf
Příspěvky: 540
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#19 Příspěvek od nixdorf »

Nepredrala sa mi durch, ale tú čepeľ som musel asi nejak rýchle otupiť, chod mala naďalej hladký. Zajtra ti ten adaptér pošlem.

Mimochodom, ak mávaš vyrážky po holení žiletkou, buď sa holíš tupými, alebo šetríš na pene. Alebo oboje. Vzorovo sa poumývať mydlom a studenou vodou tesne pred holením pomôže tiež.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#20 Příspěvek od BOBOBO »

Ale prd , lakomec šetří i na vodě po holení . Natri si to tedy drienkovicou , alebo inou pálenkou , veď robíš . :lol:

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“