LG47LN5708

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zochar
Dočasný varovný BAN
Dočasný varovný BAN
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2023, 01:00

#16 Příspěvek od zochar »

Lubanec píše:Main stejný je,ale softwer nemá na interní wifi doprogramováno a kdo ví,jestli i procesor
ty kokos ty si radil asi Hitlerovi.. vsak ked je mainboard ten isty tak bude aj procesor, ci ty myslis ze tie cisla na dosku tlacia od buka do buka ? a co chces programovat na procesore ty vole ? :D

@ mario111

pytal som sa na programator - odpoved som nedostal. keby si mal taky co dokaze vycitat eMMC dokazal by som ti pomoct aj na dialku - t.j. posles dump, prenesem co sa ma, nahras a fungujes

@ Plzák alias workhard

pokial nemas co povedat k teme, a to nemas - tak potom čuš hňupe..
na tvoje mindraky a komplexy menejcennosti tu nie je nikto zvedavy

Uživatelský avatar
mario111
Příspěvky: 166
Registrován: 20 zář 2005, 02:00
Bydliště: slovakia RS

#17 Příspěvek od mario111 »

ze som sa vobec nieco pytal.... :(
:)

Uživatelský avatar
zochar
Dočasný varovný BAN
Dočasný varovný BAN
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2023, 01:00

#18 Příspěvek od zochar »

mario111 píše:ze som sa vobec nieco pytal.... :(
priatelu z južnych zemi comu z tohoto si nemirtem ?

Kód: Vybrat vše

pytal som sa na programator - odpoved som nedostal. keby si mal taky co dokaze vycitat eMMC dokazal by som ti pomoct aj na dialku - t.j. posles dump, prenesem co sa ma, nahras a fungujes
programator - je kuzelna vecicka/hardware ktorym vycitas/naprogramujes eeprom, spi, nand, emmc pamat resp MCU chip

vycitat - znamena ze ak to tvoj programator vysvetlenie vid vysie dokaze ze ti ja na oplatku dokazem pomoct aj na dialku


uz chapala alebo stale ninčen ? chcel som ti pomoct ale zda sa ze si tu ta to kukal ako teliatko na nove vrátka a zaklincoval si to ako obvykle frazou: "ze som sa vobec nieco pytal...."

vies ono oprava tv neni len o tom ze sa nieco pokazi, sup na forum polozit ozatku, cakat kto co odpovie a podla toho konat..
mozno by si mal skusit byt pekarom.. a mozno by si aj uspel tam sa samostatne myslenie moc nevyzaduje :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Já se budu snažit to přeložit.
Problém je v eMMC, takže se dá upravit jen tím, že se její obsah přečte, upraví a nahraje zpět.
Případně se potom i poděkuje nebo nadá podle toho, jak se to podařilo či ne. :wink:

Uživatelský avatar
mario111
Příspěvky: 166
Registrován: 20 zář 2005, 02:00
Bydliště: slovakia RS

#20 Příspěvek od mario111 »

p32 píše:Já se budu snažit to přeložit.
Problém je v eMMC, takže se dá upravit jen tím, že se její obsah přečte, upraví a nahraje zpět.
Případně se potom i poděkuje nebo nadá podle toho, jak se to podařilo či ne. :wink:
to som pochopil , len nemam ziaden programator na vycitanie pameti
otazka bola jednoducha, ci ma vyznam sa tym vobec zaoberat mam moznost ten wifi modul za 200 kc , ale ked to nema vyznam ..kaslat na to
:)

Uživatelský avatar
zochar
Dočasný varovný BAN
Dočasný varovný BAN
Příspěvky: 11
Registrován: 03 led 2023, 01:00

#21 Příspěvek od zochar »

tak naco si kupoval ten modul ? ci ty si dufal ze zapojis do volneho konektoru a vsetko poslape ? No ale to by potom ten vyrobca musel byt nacisto trafeny keby model s wifi predaval o 80-100 eur drahsie a bolo by to len o doplneni wifi modulu za par supov.
ci sa ti to oplati je na tebe, netusim co s tym chces robit alebo co od toho ocakavas, je to stary typ LG, takze moc multimedialne ready uz nebude.
kazdopadne ten co to vie robit vratane mna ti to lacnejsie ako 30 € neurobi aj keby si hned niekomu poslal mainboard

Uživatelský avatar
Lubanec
Příspěvky: 460
Registrován: 08 led 2012, 01:00
Bydliště: Moravská Třebová

#22 Příspěvek od Lubanec »

Pan Zochar(ubohý východnárský rozumbrada) JÁ ODPOVÍDÁM K VĚCI A PÍŠI,ŽE POKUD DOPLNÍ MAIN WIFI MODULEM,VYHODÍ PENÍZE ZBYTEČNĚ!!Vy?PROGRAMÁTORE :)
Jaj..To byla pecka..no joo..Kondenzátor byl nabitý(tudy proud jde)

Uživatelský avatar
mario111
Příspěvky: 166
Registrován: 20 zář 2005, 02:00
Bydliště: slovakia RS

#23 Příspěvek od mario111 »

Lubanec píše:Pan Zochar(ubohý východnárský rozumbrada) JÁ ODPOVÍDÁM K VĚCI A PÍŠI,ŽE POKUD DOPLNÍ MAIN WIFI MODULEM,VYHODÍ PENÍZE ZBYTEČNĚ!!Vy?PROGRAMÁTORE :)
Jednoduchá a jasná odpoveď
To som čakal od začiatku... Ne bachorky
:)

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“