Venkovní světlo ovládané dálkovým ovládaním

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od markoni »

Valdano píše:Další wifi spínač připojitelný přímo na 240V tj. není k němu třeba dokupovat zdroj je Sonoff BASIC za 249 Kč + poštovné.
To je sice dobré ale já to potřebuji na ven .Vstupní vchod pergola světlo nad vchodem a s toho já chci to vést ,vyndala by se žárovka vypínač by se nechal zapnut díky

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od markoni »

https://www.hadex.cz/d307-dalkove-ovlad ... ladac-ltc/

** Produkt nesmí být vystaven žádným extrémním teplotám (< -10°C / > +50°C),**

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#18 Příspěvek od Valdano »

markoni píše:
Valdano píše:Další wifi spínač připojitelný přímo na 240V tj. není k němu třeba dokupovat zdroj je Sonoff BASIC za 249 Kč + poštovné.
To je sice dobré ale já to potřebuji na ven .Vstupní vchod pergola světlo nad vchodem a s toho já chci to vést ,vyndala by se žárovka vypínač by se nechal zapnut díky
Přívod k vypínači pro to venkovní světlo vede z rozvodnice uvnitř. Stačí tedy najít příslušný kabel v rozvodnici a tam napojit wifi spínač. Další variantou jsou už hotové venkovní LED reflektory včetně dálkového ovládání viz níže.
markoni píše:Potřeboval bych typ na světlo na 230 V na ven na dálkové ovládání něco takového viz příloha.
Níže odkazované venkovní LED reflektory na 240V včetně dálkového ovládání na baterii by měly zhruba odpovídat tomu co jste zmiňoval ve Vašem úvodním dotazu.

Venkovní LED reflektor 30W na 240V včetně dálkového ovládání a vše dohromady za pouhých 499 Kč je zde.
Venkovní LED reflektor 10W na 240V včetně dálkového ovládání a vše dohromady za pouhých 299 Kč je zde.

To už by snad mohlo být za tu Vámi zmiňovanou lidovku. :wink:

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#19 Příspěvek od Milan_F »

To bude mít při příjezdu dom i diskotéku. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Poradna“