Záznam na flešku na TV

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#16 Příspěvek od Celeron »

Tak ti nevím, do těch archívů se dostávám jak, když né přes IPTV? :)
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
davemh
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2016, 02:00
Bydliště: Český ráj

#17 Příspěvek od davemh »


Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#18 Příspěvek od xsc »

Celeron píše:Tak ti nevím, do těch archívů se dostávám jak, když né přes IPTV? :)
Pochopil jsem, že buď nahráváš, nebo sleduješ přes červený tlačítko, tedy HbbTV. Ne přes nějakou IPTV službu, jako sledovanítv, o2 atd.
Jinak u toho červeného tlačítka záleží na nastavení, jaké Prima udělá, ale asi nechce lidi tak naštvat...

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od markoni »

Jedná se o TV sencor sle 3224 tcs funguje to následovně při zadání nějakého programu na nahrávání to se musí přes EPG tak při stavu stanby se v nastavený čas rozbliká Led dioda a bliká do konce záznamu nic víc ,která má mimo jiné funkce při stlačení tlačítka na ovládání tak blikne jinak když je je vypnutá TV tak svítí červeně.díky

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#20 Příspěvek od sr71 »

Zeptám se na pøipojení USB disku do TV a pøehrávání jeho obsahu v TV. Obvykle bývá volba USB pøímo v menu volby vstupu (u normálních TV vìtšinou i vybìhne nabídka prohlížení obsahu USB zaøízení automaticky po jeho pøipojení do TV). Ale teï po mì známý chtìl zprovoznit pøehrávání z USB u skoro nové TV GoGen TVH24J536GWEB. Nepøišel jsem na to. V menu volby vstupù USB vùbec není. Po pøipojení flashky vybìhne informaèní hláška že je zaøízení pøipojeno, k tomu je nìjaká informace o velikosti a prázdném místì, ale není se jak dostat na prohlížení obsahu. Zkoušel jsem i zformátovat pøímo v TV ale tím jsem nikam nepokroèil. Je mi divné to chybìjící USB v menu volby vstupù, to vidím prvnì, je možné že by bìžné pøehrávání ta TV neumìla? Nebo je na tohle nìjaký jiný fígl?

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#21 Příspěvek od Nagant »

Co tlačítko STOP (v manuálu na Datart.cz 13 nebo 14, dle dodaného typu DO), či obdobné?

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od markoni »

Jestli jsem to pochopil tak nevíš jak se dostat k obsahu na flesce kde máš stažený film s internetu, já to mám na tlačítku source můžeš si vybrat z možností DTV nebo HDMI média tak to vyber

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#23 Příspěvek od sr71 »

ano, ale pod tou volbou "source" je všechno možné (DTV, HDMI, VGA...) ale USB tam vùbec není

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#24 Příspěvek od pocitujlasku »

monterjirka píše:
Hill píše:...
Blbý je, že u většiny (občas u úplně všech) stanic ty časy podle EPG nedodržují, pořad začíná i končí pozdě, settopbox mezitím vypne, naprogramovaný čas skončil. Aby pořadu nechyběl konec, musím nastavit ještě jeden pořad za tím nahrávaným,...
U nas to magio (telekom) riesil tak, ze ak si si dal nahrat konkretny film, tak nahral 15 min pred a 15 po.
sr71 píše:V menu volby vstupů USB vůbec není. Po připojení flashky vyběhne informační hláška že je zařízení připojeno
Ok, takze telka pozna zariadenie. U niektorych lacnych TV nie je usb ako vstup, ale v menu, kde sa nastavuje obraz, zvuk, ladenie... je polozka multimedia, ale nieco podobne. a tam vidis obsah usb.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Nagant
Příspěvky: 1051
Registrován: 11 lis 2005, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#25 Příspěvek od Nagant »


Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#26 Příspěvek od sr71 »

ok díky, vyzkouším

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od markoni »

Jen pro doplnění tato TV dělá záznam typu TS a zkoušel jsem jen tak ze zvědavosti přehrát na notebooku,měl jsem na výběr s těchto možností,
VLC media player jsem si doinstaloval bohužel nic nefunguje :( díky
Přílohy
TV zaznam.jpg

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#28 Příspěvek od pocitujlasku »

nahravky v tv su sifrovane a daju sa prehravat len na tv na ktorej bolo nahravane
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od markoni »

I tuto variantu jsem vzal do úvahy, mám zkušenost i s opakem to znamená i některé TV nebo spíš settoboxy záznamy mohou být přehrávány i na PC nebo notebooku díky

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#30 Příspěvek od pocitujlasku »

vacsina tych najlacnejsich boxov nema, tie "znackove" maju, a telky tie najlacnejsie neviem, ja uz dlho fungujem na iptv, lebo tu u nas mame asi tak 3 programy cez dvbt
No vidis, a tak si sa bal

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“