Elektrolux indukce EHD 68210 P ventilátor

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#16 Příspěvek od kejki »

Detail - jsou to použité kusy.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

Tak detail ti opravdu nic neřekne. Tu fotku tam mohou mít prostě takovou, co nafotili. Nebo chceš, aby fotili každý jednotlivý kousek?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Ano, nove su drahe vsade, staci trochu hladat.

Inak zaujimalo by ma, co za sracku je "LESHY BEARING". Ten ventilator predsa nabeha najviac jednotky hodin denne...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Jsi opravdu zbytečný odborník, marat se ještě nevyjádřil o tom, co tam opravdu je. Můj odkaz byl jen odhad toho, co by tam mohlo být. Jinak mám zkušenosti takové, že jeden ND může být opravdu stejný v obou nabídkách, ale v jedné je za 2x větší cenu. Nakonec to potvrzuje i fakt, že nabídková cena "značkového" zboží u dané "značky" je vždy vyšší než kdekoliv jinde.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#20 Příspěvek od kejki »

p32 píše:Tak detail ti opravdu nic neřekne. Tu fotku tam mohou mít prostě takovou, co nafotili. Nebo chceš, aby fotili každý jednotlivý kousek?
Píše v popisu: použité, mohou nést stopy po šroubcích a škrábance.
já mám taky topná tělesa do myčky ze SD zadarmo a nesrovnávám to s cenou ze servisu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#21 Příspěvek od p32 »

Tak popis jsem nečetl, ale ani toho bych se nebál. I z ALI je někdy 10x lepší brát vymontované ještě "poctivé" součástky než ty "originály". A o čem by tedy měl přemýšlet, o něčem za 17-18 stovek plus poštovné či za 3 stovky včetně poštovného? Ano, i tak je to za ty 3 stovky riziko, ale šel bych do toho naprosto v klidu.
Jinak platí to, co jsem napsal. Až mu to přijde, tak bude vědět, jaké to doopravdy je. Zatím se nevyjádřil ani, jestli je to to samé.

Uživatelský avatar
marat
Příspěvky: 278
Registrován: 06 srp 2009, 02:00

#22 Příspěvek od marat »

Na indukci se vrhnu asi v sobotu, tak uvidím a napíšu. :)

JInak díky moc za tipy! :)

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“