Samsung UE50TU8072 BN41-02756

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#46 Příspěvek od zvaty »

tak nakonec bylo nutné vyřadit tři piny, obraz je bez linek a bez rušení, ovšem horní pravá třetina má trochu jiné zobrazování barev zejména žlutou posouvá do zelené

Uživatelský avatar
UDS114
Příspěvky: 99
Registrován: 07 čer 2021, 02:00

#47 Příspěvek od UDS114 »

Ja som ten prípravok myslel ináč, ale asi si nemal pri ruke také konektory a páskače...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#48 Příspěvek od p32 »

No, vidíš. Gratuluji. Nakonec to bylo jednoduché, že? A ty jsi na to nakonec i měl. Sice ten výsledek není na 100%, ale lepší jak vyhozené na SD. :lol:

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#49 Příspěvek od zvaty »

Uvidí se. Jak dlouho to vydrží.

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#50 Příspěvek od houmr »

Stejný problém jsem nedavno řešil na LG. výsledkem je také na jedné polovině drobný posun barev, ale ta polovina je i háklivá na statický obraz, který se tam případně trochu "vypálí" na nějakou dobu, než se "přemaže". Ale i tak je to dobře koukanelné, pokud se to nesnažíš hledat, nevšimneš si toho.

Uživatelský avatar
Hellcooper
Příspěvky: 23
Registrován: 11 dub 2021, 02:00

#51 Příspěvek od Hellcooper »

Zdravim chlapi, resim ted uplne to same. Tv je furt zaciklena a vyndavani pasku jako na YouTube na to nema zadny vliv ani kdyz odpojim jednu nebo druhou stranu zvlast. Muzete mi kdyztak prosim rict kde a jake ty piny poresit? Jsem celkem amater ale mam sikovne ruky, takze kdyz by mi nekdo dal treba k tomu i obrazek tak by to byla pecka. Diky vsem, nechce se mi tak mladou tv hazet do popolnice kdyz by sla aspon trochu nejak sprovoznit.

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#52 Příspěvek od zvaty »

Piny nejsou dány. Musíš najít, který anebo které. Já měl odpojené tři. Každopádně to vydrželo jen 4mesice.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“