Snímač pohybu pod postel ultrazvuk?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#16 Příspěvek od rezis »

Domácí zvířátka nemám, nebo tedy mám, ale jsou venku. Takže to můžu vyloučit. S rukou přes hranu postele na zem jsem spal naposled si ani nepamatuji kdy... a to by mi bylo jedno že to svítí :)
Jde o to, že z původní blbosti jsem si na to zvykl a tak z toho chci vyždímat víc. A to právě za pomocí automatu. Ted je fajn, že když jdu na WC to rozsvítím vypínačem a pak zhasnu když se vrátím. Ale zjistil jsem že třeba ráno mi to stačí na to abych si vytáhl věci ze skříně atd. a zároveň neprobudil přítulkyni. Pak bych zmiznul a nemusel se vracet zpět k vypínači. No a narážím na to když přijdu večer do ložnice a ona spí a tak bych věděl kde přesně... někdy je totiž všude.
Jinak normální světlo v ložnici mám. Lampičku taky... ale to teď skoro nepoužívám.
Zkusím tu kombinaci těch PIR.
Ona bastlení nějak moc není co tak si hraju s takovou "chytrou " domácností
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#17 Příspěvek od samec »

Plánuješ po elektrickej posteli aj elektrické kreslo?
To, že je niečo napájané bezpečným napätím, neznamená, že ťa to nemôže zabiť.
https://www.cas.sk/clanok/589977/dievca ... r-zomrela/

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#18 Příspěvek od rezis »

Já než jdu spát vypnu elektřinu na hlavním jističi, zastavím vodu, plyn a ujistím se zda v noci nemají padat meteority... :lol:

Myslím, že většině uživatelů tady je jasné, že nějaké zásady je třeba dodržovat.

Stejně se divím, že je tak málo požárů vzhledem k tomu co vše lidé koupí a zapnout do sítě.
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Poradna“