Generator 0-10v 0-20mA

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#31 Příspěvek od Valdano »

Ještě odkaz na stažení návodu k SG-002.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#32 Příspěvek od kutilmil »

Passione a ty by si mi to neobjednal?
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#33 Příspěvek od kutilmil »

no vidím, že samé sľuby.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
JirkaZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1429
Registrován: 26 úno 2021, 01:00

#34 Příspěvek od JirkaZ »

kutimile, ty máš nějaké postižení, nebo co, že neumíš v 21. století pár kliky objednat zboží na webu?

To fakt raději somruješ u druhých a necítíš se trapně?

Ber to jako věcný dotaz...
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#35 Příspěvek od BOBOBO »

Ty seš fakt pako . Já budu něco dělat pro tebe , ty budeš hnípat a chceš to zdarma ! vyliž si ! Pako . Zaplať 100% navíc doma . Neuvěřitelný pako .

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#36 Příspěvek od kutilmil »

No dobre. Budu si pamatat. Ale mimovhodem dobre si sivteraz bobane nasral do huby.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#37 Příspěvek od passion »

kutilmil píše:Passione a ty by si mi to neobjednal?
Nie je problém. Napíš mi súkromnú správu s tvojim tel číslom, v priebehu soboty ti zavolám.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#38 Příspěvek od kutilmil »

načo mi budeš volať? Pošli mi číslo účtu, napíš mi čiastku ktorú ti mám poslať a potom doriešime ostatné. Platím samozrejme popredu. A moc krát ďakujem. Budem tvojím dlžníkom.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#39 Příspěvek od petrfilipi »

To by mě stejně zajímalo, proč si to neobjednáš sám. Je tu hromada lidí, kteří mají s nákupy z PRC zkušenosti a kteří ti poradí. A pak si budeš moci objednat kdykoli cokoli. Je to jako v tomto citátu: "Dej člověku rybu a nasytíš jej na jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život."

PF

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#40 Příspěvek od kutilmil »

Nemám takú kartu ktorou by som to vedel do pcr zaplatit. možem len po československu
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#41 Příspěvek od passion »

OK. Napíš sem link na tovar, ktorý presne chceš, napíšem ti sumu a číslo účtu kam to pošleš a keď mi to cinkne, spravidla na druhý pracovný deň ak nemáš mbank ako ja, tak ti to okamžite objednám na adresu, ktorú uvedieš.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#42 Příspěvek od Valdano »

Pokud vím tak kutilmil chtěl z Aliexpressu generátor SG002 viz tento odkaz. Poštovné je u této položky zdarma.

Mají tam dvě verze SG002 (bez a s vestavěným aku). Je na kutilmilovi, aby uvedl, kterou ze zmíněných dvou verzí bude chtít. Popis rozdílu u těchto dvou verzí uvádím níže.

První verze SG002 za 12,87€ tj. první volba zleva pod "Color:" je "SG002 Without BAT" tedy bez vestavěného aku. Tato verze funguje jen s externím napájením 15 až 30V DC připojeným na svorky zleva GND a 24V na horní svorkovnici a nebo s připojeným zdrojem 5V DC přes USB konektor, který je na dolním okraji obalu.

Druhá verze SG002 za 15,25€ tj. druhá volba zleva pod "Color:" je "SG002 With BAT" má vestavěný li-pol aku 1100mAh. Tato verze funguje i bez externího napájení. Při pasivním zapojení generování proudu je potřeba externí napájení tak jako tak. Aku se dobíjí externím napájením 15 až 30V DC připojeným na svorky zleva GND a 24V na horní svorkovnici pokud je externí zdroj schopen poskytovat proud minimálně 0,6A a nebo s připojeným zdrojem 5V DC pokud je zdroj schopen poskytovat proud minimálně 0,8A přes USB konektor, který je na dolním okraji obalu.

Popis viz již odkazovaný návod.
Naposledy upravil(a) Valdano dne 18 bře 2023, 12:08, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#43 Příspěvek od kutilmil »

Link poslatcneviem. Prosim si objednat to zactych 15 eur. Ten drahsi.dakujem.
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Uživatelský avatar
passion
Příspěvky: 890
Registrován: 22 črc 2005, 02:00
Bydliště: Žilina

#44 Příspěvek od passion »

Za 15€ tam nie je žiadny. Najlacnejší je za momentálnych 16,59€ bez batérie. Potom 18,95 s batériou a tie drahšie čo píšeš sú za 65,15€ a celá sada za 148,09€. O 2 dni začína nejaká zľava, kedy ten najlacnejší bude za 15,14€ a najdrahšia sada za 135,13€.
Ak to vážne chceš objednať, tak si to lepšie pozri a napíš, čo presne chceš objednať. Keď sem nevieš dať link, aspoň daj obrázok, vzápätí ti napíšem sumu. Naozaj mi to nerobí problém. Len sa presne vyjadri, čo mám kúpiť.
Následne budem potrebovať tvoju adresu.

Uživatelský avatar
kutilmil
Příspěvky: 3801
Registrován: 01 lis 2008, 01:00
Bydliště: Skalica

#45 Příspěvek od kutilmil »

ja sam neviem ktory ale toto je asi on.
Přílohy
asi toto.jpg
Prosím EKKARa, aby na moje príspevky nereagoval a do mojich vlákien nepísal. Ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“