Hodnovernosť nového disleja pre Opel Astra

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robos
Příspěvky: 227
Registrován: 28 pro 2017, 01:00

Hodnovernosť nového disleja pre Opel Astra

#1 Příspěvek od robos »

Zdravím odborníkov na náhradné diely. Možno prinášam naivnú a zbytočnú otázku, ale nemám prehľad o tom, čo je na trhu.

Veľmi rýchle po kúpe Astry z bazáru mi odišiel displej. Je to známy problém. Viď napr. tu:
https://www.youtube.com/watch?v=hLh8HHKk-b0

Dlho mi to trvalo, než som sa k tomu dostal. Teraz chcem objednať náhradný displej. Našiel som nejaký na českej stránke a nejaký na Aliexpress.

Chcel by som vedieť, či ten od českého dodávateľa bude tiež čínska kópia, alebo originál (vyrobený tiež v Číne). Na tej českej stránke sa nepíše, že je to GM, ale píše, že je to OEM. Ten displej na Alie. je napodobenina. Otázka je, či aj ten "český" je napodobenina, alebo je originál z čínskej fabriky, ktorá robí pre OEM.

Odkaz na český zdroj:
https://www.automultimedia.cz/cz/shop/n ... -pro-opel/

Odkaz na Aliexpress displej:
Displej - Aliexpress

Ďakujem.
Naposledy upravil(a) robos dne 20 bře 2023, 19:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Zase tak moc bych se s tím netrápil. O kvalitu barevného podání nejde, displeje z Číny třeba pro mobily obvykle fungují a cena je úplně jinde. Když by displej nešel, tak na Ali na úspěšnou reklamaci šance je.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Horsie ako original to asi nebude, co sa tyka spolahlivosti...

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#4 Příspěvek od Kvicala_r »

Na ali má za 17 recenzí 100% kladných, Ten shop je tam už celkem dlouho a poměrně vysoce hodnocený. Sám sem na OC1 kdysi kupoval z ali maxidot a pájel tu flexinu, funguje dobře i po letech.
Já bych to risknul a případně taky otevřel spor. Je to nakonec zapojeno poměrně přátelsky..

Uživatelský avatar
robos
Příspěvky: 227
Registrován: 28 pro 2017, 01:00

#5 Příspěvek od robos »

OK, vďaka za odpovede. Ja som skôr naklonený tomu od českého dodávateľa, kľudne si priplatím, ak budem mať kvalitnejší, ako ten z Aliexpressu.
Ale ak je to tá istá kvalita (napodobenina), tak asi má cenu zobrať rovno Aliexpressový. Nikdy som tam neobjednával, takže mi to navyše ponúka Welcome deal.

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#6 Příspěvek od kovka »

Měnil jsem ve své Astře kupovaný na Alikovi, jak samotný touch screen, tak už komplet i s nalepenýma, rozdíl oproti originálu nepozorovatelný, zatím běhá něco přes rok, původní vydržel 3,5 roku.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“