Notebook ASUS nebo MSI

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vejicv
Příspěvky: 38
Registrován: 17 led 2007, 01:00

Notebook ASUS nebo MSI

#1 Příspěvek od vejicv »

Prosím, má někdo zkušenosti s notebooky ASUS a MSI? Kterou značku byste doporučili jako lepší? Děkuji všem, kteří se k problému vyjádří.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#2 Příspěvek od dj_Paul »

Záleží na cenové kategorii,ale já raději cokoliv od Asusu než cokoliv od MSI

Stan3

#3 Příspěvek od Stan3 »

Podívej se na www.obchod.cz
Kamarád kupoval Fujitsu-Siemens a je s ním celkem spokojený. Porovnával ceny a vybavení NB u nìkolika rùzných obchodù a tady se mu cena zdála nejlepší vzhledem k vybyvení a výkonu.

Uživatelský avatar
MartyAA
Příspěvky: 111
Registrován: 25 črc 2004, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od MartyAA »

Jak øíká dj_paul, záleží na cenì. ASUS není vùbec špatný, ale momentálnì mám dobrou zkušenost i s MSI, poøídila si ho pøítelkynì a je s ním naprosto spokojená.. http://www.alza.cz/notebook-msi-pr200x- ... d83242.htm
Jestli ti jde o kvalitu, kup si HPèko nebo DELL. Nebo sehnat nìjaký model, který dìlalo ještì IBM. Mám T43p a osobnì bych ho za nic nevymìnil. Ale od té doby co tyhle notesy ob IBM pøevzalo Lenovo, to s nimi jde z kopce..
MaRtY

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#5 Příspěvek od Lepo »

No já mám s ASUSama v té základní skupině (cca kolem 15-18 tisíc) dost špatné zkušenosti. Mechanické zpracování nic moc a už jsem měnil několik flexiprintů mezi deskou a LCD. Nevím, já bych preferoval MSI. Ale co čekat od NTB za pár korun? Hlavně kvalitní brašnu a moc neotevírat.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Ani jeden ani druhy....Jeden vacsi srot ako druhy.... :evil:
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“