Nebezpečný elektrický vařič

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Radim
Příspěvky: 305
Registrován: 17 srp 2013, 02:00

#106 Příspěvek od Radim »

Hlavně při dnešních vysokých cenách elektřiny od takových vařičů ruce pryč. I kdyby jednoplotýnka stála stovku a jednoplotýnkový indukční vařič 2000, tak se ten indukční vařič při dnešních cenách elektřiny vyplatí za půl roku, rok. A to nejspíš i s přihlédnutím toho, že by se muselo kupovat i nádobí na indukční vařič.
Navíc pokud tam je časovač a ne regulátor teploty, tak takový vařič znamená i obrovskou ztrátu času, protože náběh na maximální teplotu v hrnci, pokud je v hrnci větší množství něčeho, je obrovsky zdlouhavý.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#107 Příspěvek od rnbw »

Prisiel na psa mraz:
https://www.soi.sk/sk/nebezpecne-vyrobk ... w.soi?ind=

Akurat este asi nezistili, ze sa to predava aj pod dalsimi znackami.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#108 Příspěvek od MiraSt »

Tak jsem tady měl na opravu..... Nepřímá regulace teploty a tentokrát dvojmo. Není to časovač jak bylo psáno na začátku tohoto vlákna. Klasický bimetal. Pro dobro věci nutno říct, že to má na boku hlavní vypínač. Vařič hřál i když byly termostaty na min. A není to čínský zjeb. Můj syn na to hleděl a nechápal. Ale já jsem už z tady toho vlákna věděl. :-)
Přílohy
Vařič.jpg
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#109 Příspěvek od rnbw »

Samozrejme, ze to je cinsky smejd. Akurat vyrobeny pre nemecku predajnu polskych potravin.

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#110 Příspěvek od kbulda »

Opravil jsi ho těma dvěma kladívkama z poslední fotky ?

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#111 Příspěvek od MiraSt »

Ne. :-) Na těch to hřálo když to bylo hore bruchom. Byla v tom vadná tepelná pojistka.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“