Zesilovač kytarový BANDIT - Vyřešené.

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#16 Příspěvek od MiraSt »

Hill poradil dobře. Už to funguje. Takže děkuju. Přikládám pár fotek jak to vevnitř vypadá. Docela hezky. :-)
Přílohy
P5120278.JPG
P5120277.JPG
P5120276.JPG
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#17 Příspěvek od Sendyx »

Co ten volume potenciometr, nebyla by detailní fotka (ten co tam má jiný knofl). Ptal jsem se na něj, bez odpovědi... u většiny podobných komb bývá problém, že je tam pot se speciál průběhem a nějaké vemeno to při servisu vymění za něco, co jde koupit i v trafice, tedy obyč a pak pochopitelně nastane, že průběh dráhy hlavně při malých hlasitostech je naprosto nevyhovující, "hnu kousek a už to řve". :roll:
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#18 Příspěvek od MiraSt »

Už jsem to odevzdal a jede to. Nikdo se v tom přede mnou nehrabal. On to trochu na vstupu těmi svými krabičkami co po nich během hry šlape, dost přebuzuje. Když jsem to zkoušel jak to reguluje dobře. Ale on ví co dělá. Tak bych to uzavřel. Jestli se tu LubiSt k tomu přihlásí tak můžete s ním diskutovat. Já už k tomu nemám co napsat.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“