Sháním tlumivky

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romisek
Příspěvky: 277
Registrován: 26 úno 2008, 01:00
Bydliště: Borkovany
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Romisek »

Co se týká basových repro, o těch jsem toho našel celkem dost teda co se týče parametrů. O výškách bohužel moc ne. Tam jen vím že cívky jsou 8ohm, citlivost 106db a výkon 40W.[/list]
Romisek

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#32 Příspěvek od sinclair »

Zkus se po těch RCF N300 porozhlédnout všude po webu prodance.cz.
Jsou to autorizovaní distributoři RCF, pravděpodobně tam bude měření toho reproduktoru i s parametry.
Je to totiž "profi-PA" výškáč, proto Tě posílám tam.

Uživatelský avatar
Romisek
Příspěvky: 277
Registrován: 26 úno 2008, 01:00
Bydliště: Borkovany
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Romisek »

Ok díky za tip.
Romisek

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#34 Příspěvek od VASEK_W »

Mám katalogy RCF s těmi reproduktory, jsou tam komplet všechny údaje, včetně TS parametrů. Každý reproduktor na 2 strany A4.
Klidně to naskenuji a pošlu, ale potřebuji poslat do SZ Tvůj normální email, kam jsou posílat velké bloky dat - scany v pdfku.

Jen dotaz. Proč ty reproduktory přendávaš do nových skeletů? Staré se rozpadly, nebo co jim je?

Vašek

Uživatelský avatar
Romisek
Příspěvky: 277
Registrován: 26 úno 2008, 01:00
Bydliště: Borkovany
Kontaktovat uživatele:

#35 Příspěvek od Romisek »

Rušili u nás starý bar, kde se dříve dělali disco. S těmi bednami je nenapadlo nic jiného než je vyvést na sběrný dvůr. Ostatně když jsem zprvu ty bedny viděl asi by jsem je též vyvezl. To jsem ale netušil co je uvnitř za poklad :-) Bylo to kus dřeva stlučeného na koleni natřeného hnusnou šedou barvou. Nejspíše se to tak dříve dělalo, když nebyl materiál dostupný jako teď nvm. Každopádně si nedokážu představit, že by jsem tyto bedny měl na očích při poslechu:-D
Romisek

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#36 Příspěvek od VASEK_W »

Tak to nebyly v žádném případě v původních skeletech, asi se na nich opravdu vyřádila nějaká ruka "pleskalova". Zvlášť když kouknu na fotky těch výhybek, tak tam byla lidská tvořivost ...
Původní skelety byly udělané do "V" v profi truhlářské dílně ze silné mdfky, s vnitřními příčkami, vše řádně slepeno a sešroubováno, vnější hrany byly udělané do rádiusu frézkou, povrchová úprava byla podkladním kytováním, přebroušením a strukturovaným lakem (takový jako "poplivaný" povrch). Ty hotové bedny byly docela těžké :-(.
Škoda, že nemám žádné fotky z té doby.
Nicméně jsem Ti do emailu poslal i scan prospektu, včetně těch reproduktorů. V soudobých cenících co mám, byly ty reproduktory za cca 4500 korun středobas, a 3800 korun driver + ještě horna.

Vašek

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od jef111 »

Ahoj, vím že je to asi mimo téma, ale nedá mi to se nezeptat. Pokročil jsi nějak s projektem?
Pokud ne, nechtěl bys ty basáky prodat? Moc by se mi hodily do Mackie Fussion, potřeboval bych ideálně 3ks, ale i ty dva by mi zásadně pomohly :-)
Díky Martin
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“