zablokování stránky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

zablokování stránky

#1 Příspěvek od ok1hga »

na googlu jsem si našel stránku která mě zajímala a tohle na mě vyskočilo . . .
. . . ještě jsem se s takovou nesetkal.
Přílohy
blokace.jpg

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#2 Příspěvek od pocitujlasku »

prekroceny max. pocet dotazov na stranku z jednej IP. klasika. Len na to maju vlastne hlasenie
No vidis, a tak si sa bal

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#3 Příspěvek od p32 »

Je to problém jen těch stránek. Ošetřej to na různé případy a v důsledku ani sami nevědí, co jim to dělá. Zkus to pod jiným prohlížečem, např. pod Operou a asi to půjde.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#4 Příspěvek od piCZus »

Pokud tvá veřejka začíná 45.x.x.x, tak s tím nic neuděláš. Za ní můžou být u tvého ISP i stovky lidí a každý se může chovat všelijak (třeba zkoušel uhodnout heslo do nějakého účtu apod.). Navíc ani netušíš, jak funguje firewall na zmíněné stránce, mohli IP 45.x.x.x bloknout na určitou dobu nebo taky napořád.
Jde to obejít VPNkou nebo TOR prohlížečem atd., kdy se změní tvá veřejná IP.

Uživatelský avatar
dracekvo
Příspěvky: 402
Registrován: 10 úno 2009, 01:00

#5 Příspěvek od dracekvo »

Nebo si to přečti na mobilu. Případně se připoj přes mobil, pokud máš hodně dat.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#6 Příspěvek od Mysteri »

Tomu sa vraví cenzúra názorov zo zameraného miesta..... 😕 Za komoušov sme boli zameraní všetci, ale nebol internet a IP adresa..... Dnes je internet a IP adresa..... 😎 Rozdielu niet....👀

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Hubert_79 »

Bože, jaká zase cenzura? Možné příčiny jsou popsané výše...
Kdyby sem ok.... dal adresu té stránky, mohli by to zkusit i ostatní, zda mají totožný problém.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#8 Příspěvek od piCZus »

Ten tu dnes nablil do několika témat.
Osobně používám 3x a dost. Na veřejné IP mám několik služeb a pokud se někdo 3x neúspěšně pokusí o přihlášení, tak jeho IP zablokuji na 24 hodin. Jestliže se z této IP bude někdo pokoušet i po této době, tak ho automaticky zablokuji na týden/měsíc/navždy.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“