Vtipy, vtipné články a odkazy XII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#241 Příspěvek od ransom »

EKKAR:
Onehdy mi tu kdosi z kolegů prudce vynadal, že Ti komolím nick. Nebylo to přitom úmyslné, prostě jsem Tě jednou v rychlosti napsal s jedním K a podruhý jenom s velkým E na začátku. Nepozornost, sice hanebná, ale nechtěná.
Nevím ale proč by to mělo vadit, když sám przníš každé druhé jméno nebo název úmyslně.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#242 Příspěvek od EKKAR »

Tome, JÁ jsem ti nenadával - můj nick je anagram a přestože si spousta lidí i cizinců myslí, že to je z nějakýho orientálního jazyka, není - je to z češtiny. A už vůbec nerozlišuju, jestli ho někdo píše jen s jedním velkým "E", nebo celej verzálkama tak jak ho mám v profilu. Ano, původně to byly jen verzálky, protože to byla značka rozlišující praktický výrobky v hodinách praxe na střední - takže se to dalo dobře "šablonkovat" a třeba na plošňáku nebyl problém se "podepsat". A je to letos 40 let, co vlastně můj nick vzniknul ... A když už někomu zkomolím nick, tak takovým způsobem, že ho třeba přeložím - a to až doslovně, takže z "nixdorfa" udělám "ničdedinu" - protože to tak foneticky opravdu je ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#243 Příspěvek od PotPalo »

Anagram akého českého slova? Pokiaľ Karel, tak tam máš chybu. :P A Kérka nieje české. Iné ma zatiaľ nenapadá. Iba že by kerak, ale neviem či je české, alebo skôr nárečové.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#244 Příspěvek od ransom »

Však ne Ty. Pustil se do mě nějakej Tvůj opričnik.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#245 Příspěvek od EKKAR »

PotPalo píše:Anagram akého českého slova? Pokiaľ Karel, tak tam máš chybu. :P A Kérka nieje české. Iné ma zatiaľ nenapadá. Iba že by kerak, ale neviem či je české, alebo skôr nárečové.
Top Secret. Bylo by moc plagiátorů. Ale ani jedna z tebou uvedenejch variant to není.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#246 Příspěvek od Hill »

Teda vy máte starosti...

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#247 Příspěvek od ransom »

PotPalo píše:Anagram akého českého slova?
Čipsy.

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#248 Příspěvek od PixelOrgy »

Alespon to zase zacina byt vtipny... nebo ne? :-D

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#249 Příspěvek od ok1hga »

EKKAR píše:Top Secret. Bylo by moc plagiátorů. Ale ani jedna z tebou uvedenejch variant to není.
. . . mám začít používat nick "SKYVLA" ???

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#250 Příspěvek od PotPalo »

To je divné. Píšeme o rovnakom anagrame? Podľa internetu je anagram slovo s poprehadzovanými písmenami. A vy tu píšete úplne iné písmená ktoré tam ani niesu.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#251 Příspěvek od ransom »

Anagram je, když pes sežere celou krabici scrabble a pak několik dnů zanechává po okolí krátké nesouvislé vzkazy.

Uživatelský avatar
DukeNuke
Příspěvky: 304
Registrován: 02 dub 2018, 02:00

#252 Příspěvek od DukeNuke »

EKKAR píše:Woe, zkus si žít bez auta s rodinou zahrnující 2 malý děcka na sídlišti 3 kiláky od centra, kde jsou obchody, nádraží, doktorky a práce a zároveň cca kilák od školky - když autobus veřejný dopravy tam mezi 7. hodinou ráno a 5. hodinou večer přijede asi tak 6x a víc jak jednu mámu s kočárkem nevezme, protože na 2 a víc kočárků nemá schválenej prostor - a nemít auto. Nezvládneš nic - když půjdeš z práce pěšky nebo veřejnou dopravou, nestihneš před vyzvednutím děcka ze školky nebo družiny nakoupit - a když půjdeš nejdřív do krámu, učitelka ve školce/bába v družině tě napoprvé prokleje, napodruhý ti to vyčte že ona chce taky včas domů a když to uděláš potřetí, zavolá na tebe OSPOD. A pokud mi namítneš, že kolo je taky dopravní prostředek, tak mi ukaž, jak na něm odvezeš dvě děcka a nákup aspoň na 2 dny, abys nemusel do krámu denně. A když bude mít děcko 39°C teplotu - vezmeš ho k MUDře na tom kole? Přemejšlej než něco začneš plácat, člověče ...
Prožil jsem dětství na samotě (2 trvale obydlené domy, 3 chalupy). Auto jsme nikdy neměli, rodiče ani neměli řidičák. Do nejbližšího obchodu to bylo 1,5km, na zastávku autobusu na křižovatku 1km. Autobyusy jely 3 ráno + školák. Totéž odpoledne. Když se ve škole končilo pozdě, tak cesta domů trvala hodinu (4km). Zdravotní středisko tamtéž. Když jsem si rozbil hlavu, tak to máma zamašličkovala, hodila mě na kolo a dovezla na středisko. Když jsme jeli k babičce, tak to znamenalo 4 km pěšky na nejbližší zastávku MHD, 40 minut do centra, vlak, lokálka a pak zase 3km pěšky. Ale nic jinýho jsme neznali, tak nám to ani nepřišlo. A taky jsme nebyli ufňukánci.

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#253 Příspěvek od judeware »

Informace o "anagramu" je (do jisté míry) pravdivá. Nápověda viz ok1hga -> určitě se nejedná jen o znaky z křestního jména. Takový Kryštof Harant z Polžic a Bezdružic by mohl mít vytvořené (podle stejného algoritmu) bastlířské přihlašovací jméno např. HAPOTOF. 8-)

Neberte vždy význam cizich pojmů exaktně/doslova.

Zdraví EKPET. 8-)

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#254 Příspěvek od Ruprecht »

To bude ten Christopher the Bastard from Halfspoons and Withoutsatellites :wink:
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#255 Příspěvek od rnbw »

judeware píše:Neberte vždy význam cizich pojmù exaktnì/doslova.
Pouzivanie cudzich termitov so sebou nesie rizoto, ze to skonci fiatom.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“