D: Dálkové ovladače, starý LCD monitor Samsung

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

D: Dálkové ovladače, starý LCD monitor Samsung

#1 Příspěvek od VASEK_W »

Donesl mi kamarád dělající debordelizaci, nějaké ovladače. Jsou u mne doma k vyzvednutí zdarma, pokud by se někomu hodily na doplnění sbírkových přístrojů, nebo místo původních nefunkčních. Protože jsou zdarma, tak po mě nemůžete chtít jejich mytí, případnou opravu a vyzkoušení. Jsou tak, jak je vidět na fotkách.
V případě balení a posílání avizuji výměnou za můj drahocenný čas nějakou symbolickou odměnu ;-) Třeba za tekutinu do vánočního cukroví ;-)

Vašek

Edit: ještě dodávám, že i já sám mám doma několik krabic dálkových ovladačů, stejně jako mnoho dalšího elektromateriálu, přístrojů, plošných spojů atd. za několik desetiletí nahromaděného, a pro mne už nepotřebného. A protože už se do domu pomalu nevejdu, tak budu muset udělat radikální debordelizaci. Bohužel do Holic nejezdím, tak asi udělám burzu před barákem a vše to vyndám. Počítám, že toho bude minimálně na 200 až 300m2 plochy ;-)
Přílohy
P7200188.JPG
P7200187.JPG
Naposledy upravil(a) VASEK_W dne 17 srp 2023, 21:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#2 Příspěvek od Rellik »

Nazdar. V tom případě co povídáš, že máš všechno možné, tak bych měl zájem o ovladač receiveru Technics SA-EX510. :) Dej cenu plus poštovné a určitě se domluvíme... ;)
Přílohy
rec.jpg

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#3 Příspěvek od VASEK_W »

Rellik: si děláš prdel chlape ;-)
Co mám to mám, ale tohle tam tedy nebude :-(

Zkoušej průběžně nějaké prodejní portály, a nebo si dej inzerát na koupi.
Co se mu stalo? Je neopravitelný?

Vašek

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Vacsinou to ludia vyhodia bez DO.
Potom sa u niektorych ludi kopia DO a u druhych pristroje bez DO...

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od jezevec »

Rellik píše:... tak bych měl zájem o ovladač receiveru Technics SA-EX510.
Tady

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#6 Příspěvek od Cowley »

Pak tedy musíme upravit scénku z Vesničko má, středisková:

"Tak víš kam jeď? Jeď do Pelhřimova, prohlídni si dálkové ovladače, ať víš do čeho jdeš." :)

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#7 Příspěvek od Eleman »

Beztak tam to krematorium nemaj. Jen šutr s gravírovanou destičkou: "Zde mělo stát krematorium..." :lol:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Rellik
Příspěvky: 610
Registrován: 17 úno 2017, 01:00
Bydliště: Staré Město (UH)

#8 Příspěvek od Rellik »

VASEK_W píše:Rellik: si děláš prdel chlape ;-)
Co mám to mám, ale tohle tam tedy nebude :-(

Zkoušej průběžně nějaké prodejní portály, a nebo si dej inzerát na koupi.
Co se mu stalo? Je neopravitelný?

Vašek
Částečně jsem si dělal prdel, ale kdyby náhodou... :) Původní ovladač mám, ale moc se mu nechce spolupracovat. Měl jsem ho rozebraný, vyčištěný, ale stejně se moc nekamarádí...Nicméně jsem to pořešil alternativou, kterou písnul "jezevec".
Tak snad tvé ovladače najdou správné "příjemce"... :)

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#9 Příspěvek od VASEK_W »

Z mé servisní činnosti znám jen jeden důvod, kdy to nejde opravit - vadný čip pod "flusancem". Vše ostatní se nechá vyměnit, nebo opravit. Rezonátor, infraLED, kontaktní plochy na tlačítkách, od vyteklých baterií uhnilé kontaktní plochy, atd.

Vašek

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od RayeR »

Jo, taky mam krabici asi 20 DO, co se mi k nicemu nehodi a kdyz sem potreboval k setaku a shanel tady a jinde po inzercich, tak sem si nakonec stejne musel objednat od cinana... Skoda ze nejde poresit vymenu DO nejak globalne efektivneji, ale vetsine lidi to nestoji za tu praci to nabidnout a pak to skonci zas nekde v kontu, ale jinem nez puvodni pristroj :P

Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#11 Příspěvek od judeware »

Proč lidi bourají (to se dá nejsnáze omluvit, jízda je z principu nebezpečnější, než chůze), upouštějí mobily, talíře, hrníčky, D.O., lámou madla chladniček? :?

Opravitelnost věcí je i dnes poměrně vysoká, ale že se to "ekonomicky nevyplatí" slyším a čtu pořád.

Ad ovladače (neplést s nadužívaným pojmem kvaziinformatiků) - udělat se dá skoro všechno. A ještě přitom zjistit, jak často se kdo myje a jak často před TV baští. :D Mám jich asi dva kartony od midivěží ATX. 8-)

Schovávám D.O. pro analogové aparáty Pace, Amstrad, Philips, Thomson apod. a všechno televizní, ve kterém se vyskytuje SAA3010 (DIP i SO). Je k tomu dokumentace a dodnes je RC5 používaný.

Uživatelský avatar
VASEK_W
Příspěvky: 651
Registrován: 11 pro 2017, 01:00
Bydliště: Pelhřimov

#12 Příspěvek od VASEK_W »

Zdarma za odvoz starý LCD monitor SAMSUNG.

Vašek

EDIT: dodávám, že je, nebo alespoň do poslední chvíle byl funkční
Přílohy
P3250213.JPG
P3250212.JPG
P3250209.JPG

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“