Samsung UE65TU7072UXXH

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
StastnyMates
Příspěvky: 7
Registrován: 24 črc 2023, 02:00

Samsung UE65TU7072UXXH

#1 Příspěvek od StastnyMates »

Dobrý den,
dnes jedu koupit výše zmíněnou TV.
Paní mi po telefonu popisovala, že po přestěhování měla nahoře na displeji malý sotva znatelný proužek a po pár měsících ji obraz zhasnul úplně. Panel před koupí samozřejmě prohlédnu pořádně, zda nedošlo k nějakému mechanickému poškození a není prasklý. Pokud bude OK, tak jí nejspíše vezmu. Má otázka spíše zní, je něco, co můžu udělat ještě u paní doma, abych zjistil zda je panel OK a je to chyba boardů nebo to nemám šanci zjistit, dokud TV nerozhodim a nepremerim? Moc děkuji a omlouvám se svůj laický, pro někoho asi i hloupý, dotaz.. 😁

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#2 Příspěvek od Ivan_01 »

ten TV sa na 99% bude dookola reštartovať, je vadný panel ... vyhodené peniaze

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jezevec »

Jak píše Ivan, nebrat. Telka zralá do šrotu. Vadný panel u Samsungu této a podobných řad je častá vada.

Uživatelský avatar
StastnyMates
Příspěvky: 7
Registrován: 24 črc 2023, 02:00

#4 Příspěvek od StastnyMates »

Tak to jste mě nepotěšili.. 😒 Ale každopádně díky za odpověď.. Paní ji prodává za 1000Kc, tak ji možná vezmu tak jako tak a pokud bude vadný panel jak píšete, tak vyhodím "střeva" a prodám zvlášť main board a napájecí board, aby se mi vrátila alespoň ta tisícovka.. 🙂

Uživatelský avatar
StastnyMates
Příspěvky: 7
Registrován: 24 črc 2023, 02:00

#5 Příspěvek od StastnyMates »

Tak jsem si přečetl toto fórum:

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?n ... c&start=45

A zkusím si s tím pohrát, mám na to čas, tak proč to nezkusit a přinejhorším příjdu o tisícovku.. :)

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#6 Příspěvek od Ivan_01 »

ale čo by nie, ak pre tisícku nemáš iné využitie a má ti ju zožrať inflácia, takto sa aspoň niečo naučíš... Aj keď neviem si predstaviť laborovať s 65" panelom a otáčať ho, na to asi musíš použiť nejaký prípravok. Daj potom vedieť, ako to dopadlo...

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#7 Příspěvek od Yarda1 »

Nešla by reklamovat?
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#8 Příspěvek od Ivan_01 »

modelová rada 7 z roku 2020

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#9 Příspěvek od p32 »

Celá řada 7 stojí za prd.

Uživatelský avatar
Ivan_01
Příspěvky: 768
Registrován: 15 zář 2018, 02:00
Bydliště: BB SK

#10 Příspěvek od Ivan_01 »

prečo ? Z pohľadu výrobcu, dovozcu, predajcu perfektný kšeft, po dvoch mesiacoch po záruke telka za 1000 euro ide do koša a zase je čo vyrábať a predávať...... Ono pravda, optikou užívateľa je to už trochu horšie...

Uživatelský avatar
StastnyMates
Příspěvky: 7
Registrován: 24 črc 2023, 02:00

#11 Příspěvek od StastnyMates »

Ivan_01 píše:ale čo by nie, ak pre tisícku nemáš iné využitie a má ti ju zožrať inflácia, takto sa aspoň niečo naučíš... Aj keď neviem si predstaviť laborovať s 65" panelom a otáčať ho, na to asi musíš použiť nejaký prípravok. Daj potom vedieť, ako to dopadlo...
Určitě dám vědět.. :)

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“