Sinumerik 810

Rubrika uživatelů a opravářů NC strojů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

Sinumerik 810

#1 Příspěvek od Jancis1 »

Prosím nemá niekto manuál v češtine, alebo slovenčine k tomuto systému poprípade aj v angličtine? Alebo nejaký návod na zálohovanie a nahrávanie systémových programov TEA PLC...? Dík za prípadné odpovede.

Uživatelský avatar
triumf
Příspěvky: 84
Registrován: 07 srp 2005, 02:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od triumf »

v angličtině najdeš servisní návody zde: https://support.automation.siemens.com/ ... 99&lang=en
Co konkrétně potřebuješ s tím dělat?

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Jancis1 »

Potreboval by som postup, ako sa urobí záloha, ako sa nahrá naspäť do systému, ako sa delí pameť atd... Také niečo ako máme dokumenty zo školenia v práci z 840D. Som začiatočník a chcel by som sa to pokúsiť naučiť, aj keď tie systémy máme len dva a nejak sa nekazia a keď sa aj po... niečo v systéme, tak sa volá externá firma. A máme ešte Sinumerik 3T tuším, tam sa to robí tak isto ako na 810? Potom máme ešťe dva systémy 840C a od tých tiež nič nie je a tá nešťastná nemčina :? .... Dá sa pomôcť?

Uživatelský avatar
triumf
Příspěvky: 84
Registrován: 07 srp 2005, 02:00
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od triumf »

nějakej postup v češtině mám, pro 810, pro 3T nemám vůbec nic a nikdy jsem to nedělal a ta 840C, to naoko vypadá stejně, ale má jiné menu???Pokud jo tak tu už jsem dělal, ale už je to delší dobu. Tam se při nahrávání musel přepínat nějakej dip přepínač z 1 do 0, ale už si to nepamatuju, takže bych se do toho pouštěl raději jen z nouze. Ta 810 tam to je bezproblémů,v TEA 1 máš uloženo, jaká je velikost uživatelské paměťi, takže tam nahraješ, tea 1, tea 2, PCP, tím máš nahrán jakoby samotný systém, restart, DGN , formátování uživatelské paměti, nahrát PCA, a ostatní věci jako programy , seting data, r parametry atd. V případě pošlu na mail

Uživatelský avatar
Jancis1
Příspěvky: 470
Registrován: 05 srp 2005, 02:00

#5 Příspěvek od Jancis1 »

Mohol by si mi prosim ta nieco o tej 810 aj 840C ak mas poslat? Us som Ti pisal aj mail, ale neviem ci si ho cital. Moj je jancis1@azet.sk .

Odpovědět

Zpět na „NC stroje“