DVD rekordér a domácí kino od LG problém s ovladačema

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#16 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 20:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Jenys »

Ahoj Kondik, a prozradíš mi ten fígel s ovladačem na mail? Jsem zvědavý. 132141@centrum.cz Děkuji :lol:

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#18 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 20:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Jenys »

Děkuji ti :lol:

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#20 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Děkuji ti :lol:
ja ci taky

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Jenys »

Jen chci napsat, že tu TV Proline mám od čtvrtka doma, byl to ten zdroj, něco právě se startem. Ve výpisu práce, je oprava plošného spoje, oprava v rozběhu zdroje, výměna dílů v obvodech rozběhu zdroje.
Součástky: 2SK2843 (nevím co to je?)
2R2 5W Radial
Pojistka T 1,6 A

Cena je tam 659 Kč, ale já nemusel platiti nic...záruka :lol:

Takže zase pohoda :wink:

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#22 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Jen chci napsat, že tu TV Proline mám od čtvrtka doma, byl to ten zdroj, něco právě se startem. Ve výpisu práce, je oprava plošného spoje, oprava v rozběhu zdroje, výměna dílů v obvodech rozběhu zdroje.
Součástky: 2SK2843 (nevím co to je?)
2R2 5W Radial
Pojistka T 1,6 A

Cena je tam 659 Kč, ale já nemusel platiti nic...záruka :lol: jak se ti to posere vickrat?? U turka velmi pravděpodobné ta to zas taková pohoda nebude

Takže zase pohoda :wink:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Jenys »

kozoka píše:
Jenys píše:Jen chci napsat, že tu TV Proline mám od čtvrtka doma, byl to ten zdroj, něco právě se startem. Ve výpisu práce, je oprava plošného spoje, oprava v rozběhu zdroje, výměna dílů v obvodech rozběhu zdroje.
Součástky: 2SK2843 (nevím co to je?)
2R2 5W Radial
Pojistka T 1,6 A

Cena je tam 659 Kč, ale já nemusel platiti nic...záruka :lol: jak se ti to posere vickrat?? U turka velmi pravděpodobné ta to zas taková pohoda nebude

Takže zase pohoda :wink:
kozoka....ty jsi zvláštní tvor....nějak moc zaměřenej na jiné značky, než je Panasonic. Já tu TV mám jen takovou na překlenutí, než pořídím LCD, nebo plazmu. Za 3500 Kč nemůžu chtít zázraky. Viděl jsem to uvnitř, není to nic neobvyklého od normálu a že odejde nějaká součástka...nic divného.... Když už tu zmiňuješ Turka, jako chceš říct že Proline, je z Turecka? No nakonec, proč ne....

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#24 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:
kozoka píše:
Jenys píše:Jen chci napsat, že tu TV Proline mám od čtvrtka doma, byl to ten zdroj, něco právě se startem. Ve výpisu práce, je oprava plošného spoje, oprava v rozběhu zdroje, výměna dílů v obvodech rozběhu zdroje.
Součástky: 2SK2843 (nevím co to je?)
2R2 5W Radial
Pojistka T 1,6 A

Cena je tam 659 Kč, ale já nemusel platiti nic...záruka :lol: jak se ti to posere vickrat?? U turka velmi pravděpodobné ta to zas taková pohoda nebude

Takže zase pohoda :wink:
kozoka....ty jsi zvláštní tvor....nějak moc zaměřenej na jiné značky, než je Panasonic. Já tu TV mám jen takovou na překlenutí, než pořídím LCD, nebo plazmu. Za 3500 Kč nemůžu chtít zázraky. Viděl jsem to uvnitř, není to nic neobvyklého od normálu a že odejde nějaká součástka...nic divného.... Když už tu zmiňuješ Turka, jako chceš říct že Proline, je z Turecka? No nakonec, proč ne....
Z Tureckých šasí se montuje 70% TV mimojiné i LCD.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Jenys »

kozoka píše:
Jenys píše:
kozoka píše:
kozoka....ty jsi zvláštní tvor....nějak moc zaměřenej na jiné značky, než je Panasonic. Já tu TV mám jen takovou na překlenutí, než pořídím LCD, nebo plazmu. Za 3500 Kč nemůžu chtít zázraky. Viděl jsem to uvnitř, není to nic neobvyklého od normálu a že odejde nějaká součástka...nic divného.... Když už tu zmiňuješ Turka, jako chceš říct že Proline, je z Turecka? No nakonec, proč ne....
Z Tureckých šasí se montuje 70% TV mimojiné i LCD.
A jak to víš? A proč jsi na ně tak naštvanej...co ti na tom tak vadí? Odcházejí i značkové přístroje Panasonic, Sony atd. Dneska je stejně většina přístrojů dělaná ze skoro stejných součástek.
Umíš napsat i rozvinutou delší větu??? :lol:

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#26 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:
kozoka píše:
Jenys píše: kozoka....ty jsi zvláštní tvor....nějak moc zaměřenej na jiné značky, než je Panasonic. Já tu TV mám jen takovou na překlenutí, než pořídím LCD, nebo plazmu. Za 3500 Kč nemůžu chtít zázraky. Viděl jsem to uvnitř, není to nic neobvyklého od normálu a že odejde nějaká součástka...nic divného.... Když už tu zmiňuješ Turka, jako chceš říct že Proline, je z Turecka? No nakonec, proč ne....
Z Tureckých šasí se montuje 70% TV mimojiné i LCD.
A jak to víš? A proč jsi na ně tak naštvanej...co ti na tom tak vadí? Odcházejí i značkové přístroje Panasonic, Sony atd. Dneska je stejně většina přístrojů dělaná ze skoro stejných součástek.
Umíš napsat i rozvinutou delší větu??? :lol:
Ja nejsem na tebe naštvanej to spíš ty namě. Ano kazí se všechno nedív se ale na Beka, Vestely apod. jsem alerg.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od Jenys »

Pro kozoka....asi si nějak nerozumíme. Já nejsem na tebe naštvanej, proč si to myslíš? Nikde nic takového nepíšu. Ne, já jen nějak nechápu tvé reakce na některé značky...ale už z posledního je mi jasné, že máš na ty jiné neznačkové výrobky pifku...ano beru a asi máš nějaký důvod...ale ten důvod znáš jen ty, já ne :) nemám s tím špatné zkušenosti, až na ten ovladač :(

Slovo Vestel slyším zde poprvé od tebe...Beka znám, ale Vestel?
Ale trochu špatně se čtou tvé odpovědi..neděláš tam mezi slovy čárky a věta ztrácí na čitelnosti a významu...to jen to, proč mám k tobě výhrady...zatím jsem se tu s nikým, kdo je takhle alergickej a čiší to z něj tak jako z tebe, nesetkal. Promiň pokud jsem se tě nějak dotkl, ale ty jsi tu začal zpochybňovat některé značky a naopak druhé vyzdvihovat a ironie vždy byla ve tvých slovech.
Ne, nic ve zlém, lidé by měli mluvit a mám dojem, že tě něco žere a asi proto tu reaguješ jak reaguješ...možná máš nějaké trápení, nevím. :D :wink:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od stepa »

Vis, Kozoka je servisak, proto se na ty kramy rozciluje. Duvod vime skoro vsichni :)

Uživatelský avatar
kozoka
Příspěvky: 1324
Registrován: 15 říj 2006, 02:00
Bydliště: Ostrava

#29 Příspěvek od kozoka »

Jenys píše:Pro kozoka....asi si nějak nerozumíme. Já nejsem na tebe naštvanej, proč si to myslíš? Nikde nic takového nepíšu. Ne, já jen nějak nechápu tvé reakce na některé značky...ale už z posledního je mi jasné, že máš na ty jiné neznačkové výrobky pifku...ano beru a asi máš nějaký důvod...ale ten důvod znáš jen ty, já ne :) nemám s tím špatné zkušenosti, až na ten ovladač :(

Slovo Vestel slyším zde poprvé od tebe...Beka znám, ale Vestel?
Ale trochu špatně se čtou tvé odpovědi..neděláš tam mezi slovy čárky a věta ztrácí na čitelnosti a významu...to jen to, proč mám k tobě výhrady...zatím jsem se tu s nikým, kdo je takhle alergickej a čiší to z něj tak jako z tebe, nesetkal. Promiň pokud jsem se tě nějak dotkl, ale ty jsi tu začal zpochybňovat některé značky a naopak druhé vyzdvihovat a ironie vždy byla ve tvých slovech.
Ne, nic ve zlém, lidé by měli mluvit a mám dojem, že tě něco žere a asi proto tu reaguješ jak reaguješ...možná máš nějaké trápení, nevím. :D :wink:
Beko, Vestel, Protec telra jsou Turecké společnosti patříci mezi největší výrobce elektroniky v Evropě. 70% levných TV a co mě mrzí že i někteří značkový výrobci od nich kupuji Hotové přístroje, které pak prodávají pod svou značkou. Tyto výrobky jsou špatně navržené a nehorázně se to kazí. Kolikrát se tam nedá ani identifikovat závada. Vidět takového 100HZ Grundiga jaký má obraz (Made by Beko) je i na moje nervy.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:Vis, Kozoka je servisak, proto se na ty kramy rozciluje. Duvod vime skoro vsichni :)
Jo, to mě napadlo hned, jen jeho způsob vyjadřování je zvláštní....na můj vkus,ale nic proti němu, je to zkušený odborník :)

Hele, ty jsi takový vynálezce a pokusman...nemáš nějaké zkušenosti, asi to nepatří sem...můžeme to převést na téma se zdroji. Jde mi o to, jestli nemáš nějaké zkušenosti se stabilizátorem (regulovaným) LM338K, mám ho doma a už dávno jsem chtěl z něj udělat nějaký výkonnější zdroj...co ty na to? Ale sem to fakt nepatří, když tak mi napiš do témt se zdroji. Díky :D

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “