Škoda Roomster

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Škoda Roomster

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak jsem si všiml, že takový "1F kapacitor", původně určený k tuningu zesilovačů Vám nakonec může zachránit život :)

http://mike82.bloguje.cz/452158-skoda-r ... fiasko.php
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od stepa »

Bry rano :) , tohle jsem slysel uz nekdy pred rokem, takze to asi moc aktualni nebude.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Dobré poledne, je hezké, že se tak pěkně zdravíme :D

Je to stará informace, já jen tady pro doplnění sbírky, až zas bude někdo shánět využití pro kapacitor, ať ho nemusím odkazovat moc daleko.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od stepa »

Tak slusnost musi byt 8-) .

Jinak duvod chvalihodny...az se bude nekdo snazit "tunit" elektroniku v aute, jenom to nechci videt :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Takový tuning shledávám celkově poněkud smysluplnějším - zachovat zopár Coulombů náboje a tím nějaký ten Joule energie pro napájení bezpečnostní elektroniky i v případě destrukce baterie...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Sudruzi zle umiestnili bateriu? Nedali ju nahodou tak, ze sa neda ani vymenit ziarovka v prednom svetle?

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#7 Příspěvek od kellik »

http://auto.etrend.sk/13396/auto-poradn ... e-vsetkych

Renault má kondenzátory v airbagu už od 1996. Škoda že Škoda s bezpečnosťou zaspala dobu. S dizajnom to ide tiež dolu vodou - Roomster je asi najškaredšie auto aké kedy vyšlo z Mladej Boleslavi.
Najkrajšie - samozrejme Bertoneho Favorit, česť jeho pamiatke.
Přílohy
Renaul airbag.jpg
(126.48 KiB) Staženo 108 x

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#8 Příspěvek od nekmil »

Ale hlavně ten roomster vypadá trochu jinak než ty Octavie,Passaty,Superby atd. které jsou všechny na jedno kopyto.
A můžeš v něm i "tančit" což v Octavii vzadu asi nepůjde.
Každému se líbí něco jiného, takový VW Transporter T5 to je teprve "dělo" :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Mně se náhodou "ROOMÍK" zamlouvá i designově - rozhodně mu to sluší víc, než podle něj překopané FÓBII 2 - ta vypadá furt jako původně mnohem hezčí auto, které se nešťastnou náhodou dostalo v koloně mezi 2 brzdící kamióny... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#10 Příspěvek od kellik »

EKKAR píše:Mně se náhodou "ROOMÍK" zamlouvá i designově - rozhodně mu to sluší víc, než podle něj překopané FÓBII 2 - ta vypadá furt jako původně mnohem hezčí auto, které se nešťastnou náhodou dostalo v koloně mezi 2 brzdící kamióny... :lol: :lol: :lol:
Roomcajz sa spredu ľubi aj mne, ale zadok ma strašne blbý. Nenormálne skosený, svetlá ako "Černobyľ ská krava" ... Faaabijku 2 ani nehovorím, to je kapitola sama o sebe. Skôr mi pripadá ako pohrebák.

Nadčasové auto je u mňa Pajero - aj do koča aj do voza. Ale je to len môj názor, koľko ľudí toľko chutí.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Když si můžu vybrat, beru Land Rover - Defender. Nejradši 4l V8 turbodehťák. Full výbava - šus plechy pod celým spodkem, naviják 5000kg a brodění 1,2m, prostě verze z Camel Trophy...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kellik
Příspěvky: 154
Registrován: 12 zář 2007, 02:00

#12 Příspěvek od kellik »

EKKAR píše:Když si můžu vybrat, beru Land Rover - Defender. Nejradši 4l V8 turbodehťák. Full výbava - šus plechy pod celým spodkem, naviják 5000kg a brodění 1,2m, prostě verze z Camel Trophy...
Pozri tu:

Kód: Vybrat vše

http://www.youtube.com/watch?v=_G9R5Coqrkw
a žiadny Land Rover ťa už nebude zaujímať :D Rusi sú naozaj blázni. Koľko to musí "žrať" si ani netrúfam odhadnúť.

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od drabek06 »

kellik píše:
EKKAR píše:Mně se náhodou "ROOMÍK" zamlouvá i designově - rozhodně mu to sluší víc, než podle něj překopané FÓBII 2 - ta vypadá furt jako původně mnohem hezčí auto, které se nešťastnou náhodou dostalo v koloně mezi 2 brzdící kamióny... :lol: :lol: :lol:
Roomcajz sa spredu ľubi aj mne, ale zadok ma strašne blbý. Nenormálne skosený, svetlá ako "Černobyľ ská krava" ... Faaabijku 2 ani nehovorím, to je kapitola sama o sebe. Skôr mi pripadá ako pohrebák.

Nadčasové auto je u mňa Pajero - aj do koča aj do voza. Ale je to len môj názor, koľko ľudí toľko chutí.

Mno me jediny co se me zamlouva od skodovky je Superb, ale ty ceny sou tahy hrozny :? Jinak sem Fordak a u me vede novy Mondeo :bigok:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“