Menu

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Menu

#1 Příspěvek od parez »

Mám na stole Panasonic TX21-S4TP šasí Z7 .nevíte jak se uložínastavení úrovně barev a zvuku?Nemůžu to dostat do paměti.Když vypnu telku,třeba jen přes dálku,tak je to hned rozhozený.díky za pomoc.Milan

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#2 Příspěvek od Romanky1 »

To se ti i rozhodi nastaveni po vypnuti ovladacem nebo knoflikem sitovim ???

Uživatelský avatar
parez
Příspěvky: 45
Registrován: 31 srp 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od parez »

Romanky1 píše:To se ti i rozhodi nastaveni po vypnuti ovladacem nebo knoflikem sitovim ???
stačí když to vypnu ovladačem.

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#4 Příspěvek od Romanky1 »

Divne ,,ovladacem by to melo zustat. Ja mel samsung TV a tam jsem to ukladal hlasitost i zvuk tim ,,ze jsem to ulozil soucasne s ladenim kanalu Store. A tim padem jsem mel i rozdil hlasitosti na kazdym programu .Pokud to nepujde tak bych asi se podival do servisniho menu,,,ted ani nevim jak se tam vleze jestly to vis,,,a tam bych to nastavil. Pokud ani toto nepomuze tak bych to bral jako zavadu. Jinak bych zkusil eeprom a tak dale bych postupoval. Nektery TV meli i baterku zalozni,,toto je urcite novejsi model a tak bych baterku nehleda,, veskere nastaveni se ulozi do eeprom a ty je jedno jestly je bez napajeni. Kdyz naladis jiny kanal a program da se to ulozit v poradku. Dej cislo treba predvolby 10. a nalad si jiny program a dej si i uroven hlasitosti a uloz. A pak vypni a uvidis. Pokud to nepujde tak se jedna asi o vadu nebo se to stale vraci do vychozi polohy nastaveni od vyrobce.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“