Šasi L6.1AA - Philips

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

Šasi L6.1AA - Philips

#1 Příspěvek od martinbbb »

Némáte prosím někdo schéma tohoto šasi??? TV máme na chalupě a nepoužívá se moc často, zapli jsme jí a nic, tipuju to na zdroj, ale nechci se v tom vrtat bez schématu a navíc když ani nevím jaká napětí z toho mají lézt..nesvítí ani červená ledka...jen při zapnutí je slyšet typický zvuk odmagnetování obrazovky a slabé pískání (cvakání) tranzistoru...jediné co v tom funguje je NF zesilovač (vyzkoušel jsem to jednoduše mobilem :lol: :lol: ) připojit vnější NF signál jsem nezkoušel...stjně je regulace hlasitosti beztak zablokovaná, když nejede mikropočítač...
tipuju že ten NF zesil. je napájen ze samostatné větve a všechna ostatní napětí chybí...byl bych rád za to schéma (aspoň zdroje) nebo aspoň jaká napětí ten zdroj má dodávat, jak jsou výstupy zdroje rozvětvený a co se stabilizuje z čeho....normálně bych se v tom sám nevrtal, jenže je to na chalupě, kam jezdíme jednou za čas a nechce se mi to nikam tahat......díky

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#2 Příspěvek od Peterseal »


Uživatelský avatar
bumbo
Příspěvky: 167
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#3 Příspěvek od bumbo »

Řekl bych,že ti odešel BUT11 ve VN.Chtělo by to proměřit kondíky ve zdroji a potom ten soínáček vyměnit.

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#4 Příspěvek od martinbbb »

Díky...až budu na chalupě mrknu na to.....díval jsem se na schéma ta TV je pěknej šmejd....zlatá Orava proti tomuhle shitu.......

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“