spatna zprava KTS-AME v praze konci

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
wiktor

spatna zprava KTS-AME v praze konci

#1 Příspěvek od wiktor »

dozvedel jsem se ze firma kts-ame co sidli v praze kobylysych a kde se snad dali sehnat nahradni dily snad na vsechny videa uz od novyho roku
nebude v praze fungovat nejspis bude mit akorat pobocku v ty vesnici
hradec kralove tak jsem se chtel zeptat jestli nahodou tu vpraze nexistuje
naka jina firma kde by se taky dali sehnat nahradni dily na videa a tv.

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

ty blbeèku asi jsi nikdy nebyl na vesnici že ? vy pražáci si myslíte že vám patøí svìt ale poøadnì nic neumíte :boid:

Uživatelský avatar
jopein
Příspěvky: 413
Registrován: 07 črc 2005, 02:00
Bydliště: Kostelec na Hané

#3 Příspěvek od jopein »

AME funguje dobře zásilková služba

wiktor

#4 Příspěvek od wiktor »

to anonymni krasne tu ukazujes svoji inteligenci jen tak dal.!

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od PetrK »

wiktor píše:to anonymni krasne tu ukazujes svoji inteligenci jen tak dal.!
Anonymního se musím zastat, přečti si pořádně svůj první příspěvek a pak se přestaneš divit jak reagoval :wink: .

Jinak k tomu AME, nemám vůbec žádný problém. Ráno nebo během dopoledne odešlu e-mail, kolem poledne mě přijde odpověď že je zásilka vyřízena a druhý den ráno to tu mám. Zrovna dneska dopoledne jsem objednával, zítra kolem desátý přijede pošta a můžu začít opravovat. Holt pokud chceš nakupovat osobně, nezbyde než se odstěhovat na vesnici do Trutnova nebo do Hradce Králové... :D
**** Petr ****

Uživatelský avatar
riker
Příspěvky: 143
Registrován: 20 led 2005, 01:00
Bydliště: v Hodoníně za vojáčka...
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od riker »

To je jedno jestli sou v Praze či Hradci, ta zásilková služba funguje perfektně.
No a jestli je Hradec vesnice, tak já asi bydlím na samotě, fakt nevím co vy Pepíci o sobě myslíte, že tam máte skoro šecko a tím pádem že vám patří celá republika. Nebyt nás šohajů z Moravy kde byste byly.

wiktor

#7 Příspěvek od wiktor »

ja tam sice chodil do ame obcas kdyz jsem neco potrboval kdyz to jinde nemeli spis by me zajmalo jestli maj nakej cenovej strop nahradniho dilu nebo soucastky od kteryho ji posilaj na dobirku a jestli je mozny si pro tu dobirku chodit na postu nebo to posilaj rovnou domu.

Uživatelský avatar
denis15
Příspěvky: 641
Registrován: 21 čer 2005, 02:00
Bydliště: Opava

#8 Příspěvek od denis15 »

Od tématu: je udivující, jak se pepíci pohoršují nad ostatními městy, ale to, že zbytek republiky maká na to, aby oni mohli vstávat do práce na 8 či 9 hodin si neuvědomí.
Ačkoliv se mají za střed vesmíru a pomlouvají vesnice, sami se chodí do vesnic rekreovat a pařit na stodolní, protože holt u nich nic podobného není. No nevím, jestli si takovéto dotazy či debaty s takovýmto blafem zaslouží odpověď. :roll:

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

hit

#9 Příspěvek od jasin »

:P ... a není náhodou wiktor z Pardubic ? :oops:

wiktor

#10 Příspěvek od wiktor »

tys nato kap a navic pardubice maj ve znaku predek kone kdezto hradec
ma ve znaku zadek kone.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “