Hometech CTV 2822

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
louli
Příspěvky: 6
Registrován: 23 bře 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Hometech CTV 2822

#1 Příspěvek od louli »

Mám uzamčený televizor rodičovským zámkem a zapomněl jsem číslo, můžete mi někdo poradit jak to odblokovat.

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

Re: Hometech CTV 2822

#2 Příspěvek od MaTTo »

louli píše:Mám uzamčený televizor rodičovským zámkem a zapomněl jsem číslo, můžete mi někdo poradit jak to odblokovat.
Toto sa mi stalo pri SAMSUNGU a stacilo ho nechat tusim dva az tri dni bol odpopjeny zo siete a zablokovanie zmizlo . Vyskusaj .

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

...pochybuji...vždyï kod zámku je zapsán v eeprom????

buï servisní setup..kod..nebo pøepsat eeprom

co to je za chassis???

beba

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Hometech CTV 2822

#4 Příspěvek od PetrK »

MaTTo píše: Toto sa mi stalo pri SAMSUNGU a stacilo ho nechat tusim dva az tri dni bol odpopjeny zo siete a zablokovanie zmizlo . Vyskusaj .
To je pěkná blbost, nespletl sis to s nějakým autorádiem? :D
Je to samozřejmě jak píše beba.....
**** Petr ****

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

Re: Hometech CTV 2822

#5 Příspěvek od MaTTo »

PetrK píše:
MaTTo píše: Toto sa mi stalo pri SAMSUNGU a stacilo ho nechat tusim dva az tri dni bol odpopjeny zo siete a zablokovanie zmizlo . Vyskusaj .
To je pěkná blbost, nespletl sis to s nějakým autorádiem? :D
Je to samozřejmě jak píše beba.....
Jo, ja sa nehadam ale na tom 15 rocnom SAMSUNGU sa to vazne stalo proste jedno cislo programu bolo zablokovane a TV bol odpojeny od siete a po case to uz znova fungovalo .

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od DjRix »

Peťo taky jsem se setkal s nějakou starou popelnicí (značku ani typ si už nepamatuji) kterou mi někdo donesl že si po vypnutí nepamatuje naleděné programy....Když jsem to otevřel objevil jsem knoflíkovou lithiovku totálně sežranou oxidací....takže možné to asi je,ale je to extrém.
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
PetrK
Příspěvky: 203
Registrován: 16 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-Karlovarský kraj
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od PetrK »

DjRix píše:Peťo taky jsem se setkal s nějakou starou popelnicí (značku ani typ si už nepamatuji) kterou mi někdo donesl že si po vypnutí nepamatuje naleděné programy....Když jsem to otevřel objevil jsem knoflíkovou lithiovku totálně sežranou oxidací....takže možné to asi je,ale je to extrém.
To ano, bylo to u některých starých Philips a mnoha dalších historických vykopávek kde byla baterie pro paměť a pak si to nemamatovalo uložené programy když se TV vypnula :D .
Ale to asi nebude tento případ, louli píše že to má zamčené rodičovským zámkem, předpokládám tedy že to chce po něm PIN.... :wink:
**** Petr ****

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“