KAON KSC-570Z, zdroj

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#31 Příspěvek od soucek »

Škoda, nevyšlo to. K čemu je tam ten IO a proč se tak vypeče ? Abych pravdu řekl, tenhle přijímač není zrovna moje parketa.

Uživatelský avatar
petrfav
Příspěvky: 52
Registrován: 27 úno 2008, 01:00
Bydliště: Střední Morava

#32 Příspěvek od petrfav »

Zdravím, ještě k tomu zdroji. Měli jste pravdu, byl tam vadný elyt, už to fakčí. Dík za pomoc.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#33 Příspěvek od xxxe »

To je obvod napájení LNB a stojí 190Kč v AME.Proč se usmažil to ti neřeknu,Můžu ti tu mojí deesku přenechat ale funkčnost nezaručím,smažil se tam taky ten LNBP20PD.Lepší je si počkat a koupit jinej sat.Ale Kaona už nikdy,jsou to šunty.Já jsem zastánce Dreamboxu.

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#34 Příspěvek od soucek »

Možná, že životnost toho IO záleží na typu LNB, na jeho proudovém odběru. Jeho smrt asi každopádně nastane při trvalém zkratu v koaxiálu směrem k LNB.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#35 Příspěvek od xxxe »

To jsem si myslel taky že to zkratoval někdo dlouho až odešel i když tam bude někde určitě nějaká ochrana ale nemusela dlouho vydržet a pak sama zkratuje to IO.Tyhle Kaony nemá cenu opravovat,když to je zdroj tak vyměnit elka a jede ale jinak je lepší to rovnou vyhodit a neplácat se s ním když cena na aukru je do 1000Kč.

Uživatelský avatar
FesterM
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Považská Bystrica

#36 Příspěvek od FesterM »

petrfav píše:Zdravím, ještě k tomu zdroji. Měli jste pravdu, byl tam vadný elyt, už to fakčí. Dík za pomoc.
Mám taký ist problém zo zdrojom (kolíšu napätia), idem skusiť vymeniť elyty. Potom dám vedieť

Uživatelský avatar
FesterM
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2007, 01:00
Bydliště: Považská Bystrica

#37 Příspěvek od FesterM »

Takže, vymenil som všetky elyty na sekundárnej strane zdroja a všetko zasa ide tak ako má :lol:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “