CANON PowerShot A300

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavel1953
Příspěvky: 185
Registrován: 01 led 2008, 01:00

CANON PowerShot A300

#1 Příspěvek od Pavel1953 »

Zdravím pánové, dostal se mi do rukou tenhle stroj, asi nemá cenu ho ani rozebírat. Přesto: v obraze jsou velmi silné šmouhy, jak při focení, tak i při sledování přes " objektiv ". Vypadá to na snímací prvek. Máte s tím někdo zkušenost?
Díky za přečtení. Pavel

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#2 Příspěvek od SMITH »

Skus pohlada￾ ,už sa to tu preberalo . Malo to nejaký naázov " Rampouchy jak na severním polu"
:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#3 Příspěvek od SIDTIM »

Pavel1953 píše:Zdravím pánové, dostal se mi do rukou tenhle stroj, asi nemá cenu ho ani rozebírat. Přesto: v obraze jsou velmi silné šmouhy, jak při focení, tak i při sledování přes " objektiv ". Vypadá to na snímací prvek. Máte s tím někdo zkušenost?
Díky za přečtení. Pavel
Pokud se ty šmouhy projevují jen při náhledu při modu "foto" , tak je pravděpodobně opravdu vadný snímací senzor - výměna v AWH zdarma i po záruce. V režimu "play" však musí být možné sledovat dříve nasnímané záběry (z doby normální fce fotoaparátu) bezchybně.
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
Pavel1953
Příspěvky: 185
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#4 Příspěvek od Pavel1953 »

Díky za info, kontaktoval jsem tuto firmu a pošlu jim to tam.
Pavel

Uživatelský avatar
Pavel1953
Příspěvky: 185
Registrován: 01 led 2008, 01:00

#5 Příspěvek od Pavel1953 »

Dobrý den pánové,
včera přišel opravený foťák od AWH, výměna CCD snímače. I po záruce zdarma. V dnešní době něco nevídaného. Klobouk dolů!
Díky za tip!
Pavel

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“