výbìr myèky

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
mojha

výbìr myèky

#1 Příspěvek od mojha »

mohl bych poprosit jestli by my nìkdo neporadil jakou vestavìnou myèku koupit? ta moje mánièka se zbláznila a já mám problém moc se v tom neorientuju a tak sháním radu pøedem dìkuji. :roll:

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od zdenoeddie »

Najlepsie Zanussi,Elektrolux,
v ziadnom pripade AEG,Eurotech,atd

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Máničce vysvětli, že pravidelné mytí nádobí hezky tvaruje pozadí a za ušetřený peníz zakup sobě uzenku a pivo :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
borovecek
Příspěvky: 213
Registrován: 28 črc 2004, 02:00
Bydliště: Bílý Kostel nad Nisou

#4 Příspěvek od borovecek »

Ještě velmi dobré jsou i myčky od Baumaticu

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od hafca »

Na Baumatic pozor, myslím, že mají jen jeden centrální servis a nikde žádné zastoupení. Případná oprava po záruce se dost prodraží kvůli cestě opraváře. Nejlíp si zjistit, co máš v okolí za servisní zastoupení a z části vybírat podle toho. Jinak vestavět jde téměř každá. Divný je, že čistě vestavná bývá dražší než volně stojící. Zjisti si jakou to má energetickou třídu a to i u sušení. Dobrý je turbo sušení.
Já byl kdysi taky silně proti myčce, ale dneska si to neumím představit bez ní.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Tunelprokop
Příspěvky: 65
Registrován: 27 bře 2008, 01:00

#6 Příspěvek od Tunelprokop »

Baumatic že je dobrá myčka??? :lol: :lol: :lol: Servisních zastoupení je samozřejmě několik. Souhlasím ze Zanussi, Elektrolux, ale já preferuji Whirlpool. Ale pozor, rozdíl je v šířce 45 a 60cm. Zatím co Whirlpool široká je super, ta úzká se dělá v Turecku.... :!: Vestavné myčky jsou vždy dražší, než volně stojící, tak to vždcky bylo, takže pokud by nevadily bílé dvířka, lze do linky zasunout i volněstojící. S turbo sušením souhlasím (nebo musí mít aspoň ventilátor na odtah vlchkosti - což je to samé), ale měla by mít např. u Whirlpoolu se to jmenuje 6. SENSE (šestý smysl), což je v podstatě optika, která hlídá jak je špinavá voda v myčce. Elektronika podle ní upravý délku mytí a teploty tak aby bylo vždy dosaženo perfektního výsledku za co nejmenší spotřeby vody a energie :idea:

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

a co tøeba BOSCH jaký máte názor na ni. vybavením i cenou je zajímavá.Barva panelu bílá · Ochrana proti pøeteèení Ano · Pøípojka na teplou vodu Ne · Ovládací panel viditelný · Nejvyšší teplota 70 °C · Displej Ano · Odložený start Ano · Spotøeba el. energie 1.05 kW · Tøída úèinnosti mytí A · Tøída úèinnosti sušení A · Auto program Ano · Rychlý program Ano · Samostatný pøedoplach Ne · Tlaèítko 1/2 náplò Ne · Signál ukonèení Ne · Aqua Stop Ano · šíøka pro vestavbu 60 cm · hloubka pro vestavbu 57 cm · výška min. 81 cm · výška max. 87 cm · Funkce pro tablety 3v1 Ano · Intenzivní program Ano · Eco program Ano ·

* 5 mycích programù: intenzivní 70 °C, auto 55–65 °C, eco 50 °C, jemný 40 °C, rychlý 45 °C
* Auto 3in1
* spotøeba v programu eco 50: 13 l vody / 1.05 kWh el.energie
* Aqua Sensor* III
* technika støídavého mytí
* Regeneraèní elektronika
* prùtokový ohøívaè
* elektronický ukazatel zbytkového èasu v minutách a èasová pøedvolba 1–19 hod
* elektronický ukazatel nedostatku soli a leštidla
* zápustný otoèný voliè
* výškovì nastavitelný horní koš, sklopné pøihrádky na talíøe v dolním koši (2×), barva mycích košù: støíbrná
* Aqua Stop se zárukou
* zpøedu nastavitelné nožièky, ostøikovací ramena ve tvaru vlny
* 5. ostøikovací rovina pro samoèištìní plochého sítka

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od zdenoeddie »

bosch ani ne
a co sa tyka tej volne stojacej,sikovny stolar ak to je robena linka na mieru,ju tam dokaze vstavat takisto,podobne ako sa to robi bezne pri chladnickach :wink:

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#9 Příspěvek od bu2520 »

často opravuju řízení do myček a praček a tak se mi tu schází, opraváří bílé techniky a i ti od jiných značek, když shánějí myčku pro dobrého známého preferují Bosch alias Siemens . Bohužel ale také jedním hlasem říkají , jen ne tu Polskou. Ta je ale pochopitelně nejlevnější.

mojha

#10 Příspěvek od mojha »

tak mì se docela líbí tahle Bosch SGI55E62EU bílá a mánièce je to jedno má nìkdo nìjakou zkušenost ? :roll:

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“