Color 466

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#16 Příspěvek od masar »

V tom případě ano, ale to jsme dosud nevěděli. :wink:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od pajosek2 »

Kluci tak je to v prd...-z TS NOVA mi napsali,že nabídka není aktuální a tento kanálák mi nejsou schopni dodat,v AME ho taky nemají a v Nedisu taky ne. Budu muset zkontrolovat jestli není vadný ten šváb přímo v KV,ale moc úspěchů si nedávám.Jestli máte někdo schema toho KV,tak by to bylo fajn.Díky.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#18 Příspěvek od Mysteri »

Skús http://www.kmelektro.sk Pred dvoma rokmi renovácia tohto KV voliča stála 330,-sk a to pre ,,civilistov".Živnostníci to mali za 297,-Sk. Podľa údajov v cenníku, majú zastúpenie aj v CZ: MIKRAN, Kostelec na Hané, Tel.:+420/582/373055, E-mail:mikran@quick.cz Neviem, či tie kontakty v CZ sú ešte aktuálne, je to z roku 2005, ale vyskúšaj.

Uživatelský avatar
bumbo
Příspěvky: 167
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#19 Příspěvek od bumbo »

V Grundikách hodně často odcházel IO SDA3202 eqvivalent TSA5511.Telka se chovala stejně,na obrazovce to ukazovalo že ladí,ale bylo stále jen zrnění.Povýměně IO bylo vyřešeno.Někdy se stalo,že se dalo ladit jen v jednom pásmu,tam se dal naladit signal a dal se i uložit,ale v jinem pásmu bylo jen zrnění a nešlo nic naladit.Problem byl taky v tom IO.Po výměně to chodilo.

Uživatelský avatar
medabeda
Příspěvky: 192
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#20 Příspěvek od medabeda »

Jaké je označení toho tuneru?Mrknu,jestli jej na nějakém chassis nemám.
Méda Béda.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od pajosek2 »

medabeda píše:Jaké je označení toho tuneru?Mrknu,jestli jej na nějakém chassis nemám.
Méda Béda.
Je to 6PN387-224,pokud by jsi ho měl byl bych Ti vděčný,rpotože jsem tam už vrazil VN trafo a chtěl bych to dodělat.Díky
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od pajosek2 »

bumbo píše:V Grundikách hodně často odcházel IO SDA3202 eqvivalent TSA5511.Telka se chovala stejně,na obrazovce to ukazovalo že ladí,ale bylo stále jen zrnění.Povýměně IO bylo vyřešeno.Někdy se stalo,že se dalo ladit jen v jednom pásmu,tam se dal naladit signal a dal se i uložit,ale v jinem pásmu bylo jen zrnění a nešlo nic naladit.Problem byl taky v tom IO.Po výměně to chodilo.
Asi ten šváb skusím vyměnít,protože data do něj lezou,ale ladící napětí z něj ne.Taky na jeho krystali je amplituda asi jen 0,1V,myslím,že to je málo.Zkusím a napíšu jak jsem dopadl.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
medabeda
Příspěvky: 192
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: Brno

#23 Příspěvek od medabeda »

Zítra se Ti podívám po tom tuneru.To že je na X-talu rozkmit 0,1V nemusí být vada,pokud nevíš,kolik tam má být ve skutečnosti.Mnoho krystalů u procesorů kmitá jen na 50mV a tak to má být.
Méda Béda.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od pajosek2 »

medabeda píše:Zítra se Ti podívám po tom tuneru.To že je na X-talu rozkmit 0,1V nemusí být vada,pokud nevíš,kolik tam má být ve skutečnosti.Mnoho krystalů u procesorů kmitá jen na 50mV a tak to má být.
Méda Béda.
Díky moc,sice jsem ten obvod už objednal,ale uvidíme jak dopadnu.Když tak mi písni na SZ.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od pajosek2 »

Tak tohle už je taky vyřešené,známý,kterému jsem tuto telku opravoval souhlasil s tím,že ji bude provozovat přes video a scart než je KV sežene.Takže taky o.k. Díky za příspěvky.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“