Máš poštu.

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

Máš poštu.

#1 Příspěvek od Alino »

Ahoj všetkým.Chcem sa opýtať.Nie je dostupný nejaký soft ktorý by oznámil zvukovo alebo graficky na monitore že mám novú poštu?A to aj v tom prípade že som pri pc a robím na nom v inom programe.Ďakujem
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

Microsoft Utloouk Express libovolná verze. Ikona nové pošty dole na liště a zvuk podle libosti, třeba něco z Jakešova projevu na Červeném Hrádku...

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#3 Příspěvek od galjo »

Presne tak.. Treba si to len nastaviť a dať kontrolu pošty na 10 minut.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 2633
Registrován: 14 lis 2006, 01:00

#4 Příspěvek od Radix »

Podobně v Thunderbirdu a Gmailu.

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#5 Příspěvek od Alino »

Používam bežný outlook.Ale chlapi ja som len bežný uživatel.Hladal som ako na to priamo v outlooku ale nenašiel som ako na to .Poprosím možete mi to nejak po lopate vysvetlit?Ďakujem
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od mtajovsky »

Takže MS Outlook:
- menu Nástroje -> Možnosti
- v okně zvolit záložku Předvolby
- knoflík " Možnosti e-mailu"
- knoflík "Upřesnit možnosti e-mailu"
- v dalším otevřeném okně se dá nastavit různě upozornění

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#7 Příspěvek od bu2520 »

používám KDP utilitka, která mi po nastaveném čase koukne na účty a oznámí, že tam mám mailík

Uživatelský avatar
Alino
Příspěvky: 293
Registrován: 27 úno 2007, 01:00
Bydliště: Malý Rím SR

#8 Příspěvek od Alino »

No išiel som podla teba.Ja to mám trochu inak.Ale označil som ohlásenie správy zvukom.No i tak to nejde.Potom som v hl.paneloch-zvuky nastavil tón na ohlásenie príchodzej správy.Pokial otvorím poštu a je tam nová zpráva tak to zvukom ohlási.Ale ak mám poštu zatvorenú a príde zpráva tak nie.
- knoflík " Možnosti e-mailu"
- knoflík "Upřesnit možnosti e-mailu"
- v dalším otevřeném okně se dá nastavit různě upozornění
Toto tam vobec nemám.
A co schema?Ale kdepak schema,to on nemá!

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#9 Příspěvek od galjo »

ná šak ked tú poštu vypneš tak nemože ci nič oznámit... ona mosí byt zložená v lište aby ci oznamuvala.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od stepa »

Alino píše:Ale ak mám poštu zatvorenú a príde zpráva tak nie.
Snad sis nemyslel, ze ti to bude hlasit postu, kdyz mas zavrenyho "postaka", vzdyt to je blbost...zadny takovy program neexistuje, protoze kdyz je ZAVRENY, tak se nemuze pripojovat na internet, aby ty zpravy stahnul.

Jinak tohle jde nastavit asi v kazdem "postakovi", ja pouzivam Thunderbirda a ten to take umi. Ale musi byt spusteny, jako kazdy jiny program.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#11 Příspěvek od bu2520 »

a přesto to tenhle softík umí http://www.mujweb.cz/www/miramares/kdp.htm sám se připojí podívá na účty a oznámí , zvukem který si vybereš.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od stepa »

bu2520 píše:a přesto to tenhle softík umí http://www.mujweb.cz/www/miramares/kdp.htm sám se připojí podívá na účty a oznámí , zvukem který si vybereš.
Nojo, ale musis ho mit spusteny, nebo se ten soft spousti sam? Sam se snad spustit nemuze, musi ho spustit uzivatel.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
Alino píše:Ale ak mám poštu zatvorenú a príde zpráva tak nie.
Snad sis nemyslel, ze ti to bude hlasit postu, kdyz mas zavrenyho "postaka", vzdyt to je blbost...zadny takovy program neexistuje, protoze kdyz je ZAVRENY, tak se nemuze pripojovat na internet, aby ty zpravy stahnul.

Jinak tohle jde nastavit asi v kazdem "postakovi", ja pouzivam Thunderbirda a ten to take umi. Ale musi byt spusteny, jako kazdy jiny program.
Já mám dojem, že nemáš pravdu, na to jsem měl Hlídacího psa a ten hlásil poštu i když nebyla zapnutá. Bylo tam nastavené jaké účty používám a pak je to hlídalo a když přišla pošta tak to upozornilo. Jinak je nejlepší, dost mailů to podporuje, nechat si posílat odkaz na poštu do mobilu :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Jenys »

stepa píše:
bu2520 píše:a přesto to tenhle softík umí http://www.mujweb.cz/www/miramares/kdp.htm sám se připojí podívá na účty a oznámí , zvukem který si vybereš.
Nojo, ale musis ho mit spusteny, nebo se ten soft spousti sam? Sam se snad spustit nemuze, musi ho spustit uzivatel.
Ale přeci každý program se dá nastavit tak, aby se spustil se startem Windows, stačí je dát do Po spuštění (Třeba ikonu Expres outlooku) a je to. Sám to mám tak nastavené a pošta se spustí sama, zrovna tak tam jde dát i jiné programy :)
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od stepa »

Jenys píše:Ale přeci každý program se dá nastavit tak, aby se spustil se startem Windows, stačí je dát do Po spuštění (Třeba ikonu Expres outlooku) a je to. Sám to mám tak nastavené a pošta se spustí sama, zrovna tak tam jde dát i jiné programy :)
Koukam ty jsi nepochopil o co tady jde...ten program ti BEZI na pozadi, je ZAPNUTY. Je jedno, jestli "run on start-up" Pindows, nebo jestli to spustis "poklikem".

Alinovi se nelibilo, ze kdyz ma postu zavrenou, ze ho to neupozorni na novy email. A kdyz ji bude mit zavrenou, tak musi mit spusteny jiny program, aby ho to upozornilo na novy email(to uz muze mit rovnou spusteny ten outlook)...asi zase resime blbosti :D

Odpovědět

Zpět na „Software“