USB in na audio out

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cryo6930
Příspěvky: 154
Registrován: 21 pro 2006, 01:00

USB in na audio out

#1 Příspěvek od cryo6930 »

Zdravím všechny,tak mi zase ukradli autorádio,začínám toho mít dost a tak mě napadlo,jestli neexistuje nějaký převodník z usb flash nebo sd karty na audio.Místo rádia bych měl jen dírku na flash nebo kartu,ovládání pár tlačítkama a display na palubovce vedle tachometru.Nešlo by to udělat s nějakým mikrokontrolérem včetně mp3?Mohl bych použít i mp3 přehrávač,ovládání by se dalo předělat ale s tím displayem by to asi nebylo moc ideální.Nemáte někdo nějaký nápad???


Uživatelský avatar
cryo6930
Příspěvky: 154
Registrován: 21 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od cryo6930 »

Odkazy jsou zajímavé,ale neřeší můj problém.Ten přehrávač by se musel chovat jako PC,tj po připojení flash disku k přehrávači by musel umět načíst flashdisk a přehrávač by z něj bral data.

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#4 Příspěvek od Milan_F »

A co do díry po autorádiu vbastlit nějakej vhodnej zesilovač a na palubku někam umístit 3,5 jacka zásuvku a do ní připojovat kabel od MP3 přehrávače. Myslím, že je to nejjednoduší řešení. Při odchodu z auta se přehrávač strčí do přihrádky aby nebyl vidět a nebo odnese v kapse pryč...

Uživatelský avatar
cryo6930
Příspěvky: 154
Registrován: 21 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od cryo6930 »

To mě napadlo jako první,jen si neumím představit,jak za jízdy mačkám tlačítka na tom mp3 a snažím se najít na tom displeji to,co si chci přehrát.Takže mě napadlo mít ten mp3 zabudovaný v palubce i s tlačítkama a s displejem třeba z MT,jenže jak do něj ty mp3ky dostat bez usb vstupu nebo čtečky karet???

Uživatelský avatar
cryo6930
Příspěvky: 154
Registrován: 21 pro 2006, 01:00

#6 Příspěvek od cryo6930 »

Našel jsem krásnou stránku,ale na mně je to trochu moc(trochu víc) :(
http://www.clexpert.cz/elektro/vinculum/

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#7 Příspěvek od Milan_F »

Jedině se naučit ovládat přehrávač poslepu.

To je to, co potřebuješ Modul VMUSIC2 . Jen k tomu vymyslet ovládání...

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“